Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16L-vagyok. Ha egy medencébe...

16L-vagyok. Ha egy medencébe ondó kerül és én abban a medencébe bele megyek akkor meg van az esély arra, hogy terhes leszek?

Figyelt kérdés
KOMOLY válaszokat lédszíves
2011. jan. 6. 17:11
1 2
 1/18 Scream85 ***** válasza:
75%
Szerinted majd odaúsznak hozzád,be a bugyidba, onnan végig fel benned?
2011. jan. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
29%
Terhes leszel, meghalsz, kész, vége...
2011. jan. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer olvastam, hogy egy 13 éves kiscsaj nyaralt Törökországban vagy hol az anyjával, és a szállodához tartozó medencében fürdött, aztán terhes lett. Aztán az anyja beperelte a szállodát, hogy a gyereke az ott levő spermától lett terhes..:S
2011. jan. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
69%
Én meg azt olvastam, hogy Pistikét elrabolták a földönkívüliek, átoperálták nőnek, és megtermékenyítették :s
2011. jan. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hát ha lenne egy olyan okos életképes sperma talán lehetséges de elég kicsi az esélye hogy éppen ott legyen egy egyébként sem hiszem hogy birják a klóros vizet mindentől könnyen elpusztulnak
2011. jan. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

nahm hogy valami értelmes hozzászólás is legyen:

nyugi nem lehetsz terhes, mivel a medencébe lévő fertőtlenítők stb, egyből elpusztítja a spermákat, de ha netalántán ez kimarad, még akkor is képtelenség hogy a medencébe lévő sperma eljusson a "célba"

2011. jan. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Az első válaszolóval értek egyet.
2011. jan. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Most komolyan kislány...csak,és csak,és kizárólag akkor lehetsz terhes,ha valakinek a hím tagja benned járt,és beléd lövelte a spermát (persze van előválladék is,ezért kell védekezni!) meg talán nagyon kirívó esetben ha egy adag spermával az ujján valaki felnyúl,de így nem,lehetetlen képtelenség,olvass már egy kis biológiát.
2011. jan. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

BáRány-12


Kár volt ezt írnod, mert a következő kérdés ez lesz a napokban: "Azt olvastam valahol hogy a fertőtlenítő szerek életképtelenné teszik a spermát, akkor ha spriccelek egy kis domestost a nunimban nem leszek terhes, ugye? Ugye nem?"

:DDDDDDDDDDDDDDDD

2011. jan. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%
De terhes lehetsz. Ne menj tóba meg tengerbe, mert a halak is abba élveznek!
2011. jan. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!