Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Négy utolsó mensim első...

Négy utolsó mensim első napjai: szept. 22, nov. 6, dec. 10, jan. 11! Kicsit még ingadozó, mert nyár végén hagytam abba a gyógyszert. Most a következő peteérésem kb mikor lesz?

Figyelt kérdés
A ciklus.hu szerint jan.30-án, de más netes oldal szerint pedig 25.én! Most akkor mikor? :)) Már mától legyünk együtt a párommal?
2008. jan. 22. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
szia.a peteéréseid napja pont egyezik az enyéimmel.nekem 26-át jelölt a ciklus.hu.de már most érzem a jeleit.folyás,szúrkálás.minden hónapban észreveszem,tehát most van.szerintem akkor ez már nálad is esélyes.bár nincs két egyforma szervezet.szerintem mindent bele!én mondjuk nem figyelek arra hogy akkor legyünk együtt mikor peteérésem van,hanem szeretkezünk mikor jól esik.a baba úgyis jön,ha akar.neked is ezt javaslom,hidd el hamarabb össze fog jönni.szóval legyél együtt a pároddal mától,tegnaptól,mindig...ne figyeld az időt!
2008. jan. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én ezen szoktam megnézni. És ez még nem tévedett! [link] De a pároddal akkor légy együtt, amikor nektek jó.:))))Mondjuk nekem egyszerűbb dolgom van kicsit, mert nagyon renszeres a mensim, pedig énis nyáron hagytam abba a gyógyszert.
2008. jan. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!