Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A peteérés előtti napokon és...

A peteérés előtti napokon és a peteéréskor tényleg jobb, ha 2 naponta vagyunk együtt? Ha minden nap akkor tényleg kevés lehet a "kiskatona"?

Figyelt kérdés
Ha kétnaponta vagyunk együtt, akkor biztos hogy 2 napig életképesek a spermák?
2009. jan. 30. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem Pé előtt 2 naponta legyetek együtt. Ha használsz ovu tesztet, azzal követheted a Pé-t, amikor az pozitív és másnap, amikor negatív, akkor mindkét nap legyetek együtt. De ezt megelőzően 2 naponta.
2009. jan. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elvileg jobb, igen, de egy makkegészséges férfinél túl sokat nem szabad számítania... Ennek ellenére mi is így csináljuk- és engem is mindig aggaszt, hogy a kiskatonák tényleg élnek-e 2 napig, pedig BIZTOS, hogy igen. A petevezetőben. Méhben, hüvelyben kevesebb az élettartamuk. Sőt ennél tovább is élhetnek, ha jó a nyákod, ők ui ebből veszik fel a tápanyagot a további pár napra.

Itt van egy rakás bizonyíték a hosszú élettartamra:

[link]

2009. jan. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi ebben a hónapban mensi után 1 hétig minden nap együtt voltunk egy nap kivételével,és pozitív lett a tesztem elég korán ezért biztos hogy azon a héten fogant meg:)
2009. jan. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor ezek szerint ha a férfi egészséges, akkor nyugodtan lehet naponta, mert lesz életképes "kiskatona".
2009. jan. 30. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!