Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy sárgatest hormon...

Lehet hogy sárgatest hormon elégtelenségem van? Utalhat ez a hőgörbe ilyesmire? A mai adat talán a megfázásom miatt van (nem vagyok lázas), vagy lehet a palástfű tea eredménye is, egyetlen egy csésze után?

Figyelt kérdés

[link]

Össze vagyok zavarodva, mert ilyen hőgörbét még sohasem produkáltam. Hozzáteszem augusztusban volt egy missed ab-om, arra gondoltam az is lehet sárgatest hormon elégtelenség miatt.


2009. jan. 30. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, simán lehet kevés a progeszteronod. Ez a hormon tk. megemeli a hődet egy kicsit, ami nálad valóban nem túl látványos. A májat e-vitamin (napi 100-200mg) szedésével tudod némiképp progeszteron termelésre ösztönözni, de én kérnék egy hormonvizsgálatot a dokitól. Azt is jó lenne tudni, mitől lehetett az a vetélés a nyáron...

Szerencsés babázódást! :)

2009. jan. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

SE esetén a dpo-id száma kevés, az az egyik jel. Mennyi szokott lenni?

12-14 az idális.

2009. jan. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok: egy pohár tea hatása nem látszik a görbéden.

Utolsónak: a dpo (pé óta eltelt napok száma) nem mindig kevés, láttam pár görbét, ahol ez rendben volt, csak a luteális hő volt lent -cikkcakkban.

2009. jan. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még vmi: a cicifeszülés pé környékén azoknál tipikus, akiknek magas a progi és az ösztrogén szintjük, luteálisban egyik sem megy a másik nélkül. Hátha ez is segítség Neked.
2009. jan. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettek, viszont a dpo számot nem értem. Vérvétellel lehet kimutatni? Azt hiszem még egy hónapot mérek, aztán február végén úgyis mennem kell az éves rákszűrésre. Akkor kérek egy hormonvizsgálatot is.
2009. jan. 30. 09:37
 6/7 A kérdező kommentje:
A vetélés okára nem mondtak semmit. Előfordul. Ennyi. :( Viszont akkor a teszten a vonal elég erős színű volt.
2009. jan. 30. 09:40
 7/7 A kérdező kommentje:
Most már értem a dpo számot. (Kicsit lassú vagyok ma így náthásan)Általában két hét telik el a peteéréstől a mensiig, szóval az úgy gondolom nem kevés. Eddig a hőm is normális volt, csak most ebben a hónapban nem stimmel.
2009. jan. 30. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!