Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az baj ha csak a bal oldalon...

Az baj ha csak a bal oldalon érzem mindig a peteérést?

Figyelt kérdés
2009. jan. 30. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. A peteérés véletlenszerűen történik egyik-másik oldalon, nem felváltva.
2009. jan. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

???

és milyen érzés?

én még nem éreztem ...

2009. jan. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
dehogy baj
2009. jan. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A második hozzászólónak üzenem,hogy nem tudom elmondani milyen érzés,feszítés,mindig megérzem a peteérést,de csak egy oldalon.
2009. jan. 30. 13:12
 5/6 anonim ***** válasza:
én is mindig megérzem, brutál erős petefészek fájdalom, nyomás, szúrás nem tom leírni
2009. jan. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is most tapasztaltam magamon először a peteérés tüneteit. Illetve mostanában, ugye babaprojekten jobban figyelem a testem jelzéseit, annak ellenére, hogy egyelőre lehetetlen hormonprobléma miatt terhes maradnom. Nekem olyan érzés volt, mintha tűvel szurkáltak volna, és olyan viszketésféle is emellett. Olyan bizsergős. De lehet, van akinek ez más érzés, nem tudom. És érdekes módon, én is épp baloldalt érleltem a petét ezek szerint!
2009. jan. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!