Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nuvaring hüvelygyűrűt használo...

Nuvaring hüvelygyűrűt használok, másfél hónapja. Az utasításokat betartottam, a párom most mégis belémélvezett ( a ciklusom 14. napján). Kicsi a teherbeesés veszélye ugye?

Figyelt kérdés
2009. jan. 30. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az ember lánya azért szed fogamzásgátlót, hogy a párja beleélvezhessen. Ha a használati utasításban foglaltakat betartod, akkor nagyon-nagyon kicsi a teherbeesés veszélye.

2009. jan. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem ! A huvelygyuru ha fogamzásgátló akkor az azért van, hogy megvédjen a nem kívánt terhességtol. Akkor mért is ne élvezhetne beléd hisz védve vagy?
2009. jan. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én évekig használtam és hát persze hogy éltünk nemi éeletet azért van! Egészen addig nem lettem terhes amíg mi nem alartuk a babát. AZ NEM ÉKSZER! MÉGHA GYŰRŰ IS A NEVE, HANEM FOGAMZÁSGÁTLÓ!!!!
2009. jan. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat. Tudom, hoyg ez egy fogamzásgátló, csak egyik ismerősöm sem használ gyűrűt, és azért vagyok bizonytalan. ( Van olyan ismerősöm, aki védekezett, mégis teherbe esett.)

De köszönöm tényleg a választ. Most megnyugodtam.

2009. jan. 30. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!