Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egyre jobban érzem a...

Ha egyre jobban érzem a menzis érzést akkor tutira nemsikerült ugye? Tegnapra kelett volna megjönnie. Tudom ha van menzis érzés babát jelent de annak nem lyen egyre erősödöbb érzés

Figyelt kérdés
2009. jan. 30. 13:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
nem tudom milyen érzés babásnak lenni, de nem értem miért nem teszteltsz??? főleg, ha már késik is.
2009. jan. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

Biztos azért nem tesztel,mert nem akar csalódni.

Szerintem várj ,és hétvégén tesztelj,ha addig sem jön meg.Sok sikert:-))

2009. jan. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
na, de, ha már tudná az eredményt, akkor vagy majd ki bújna a bőréből annyira örülne, vagy pedig már készülhetne az új ciklusra, és nem kellene emésztenie magát, hogy miért késik neki.
2009. jan. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a fiamat a teszt nem mutatta ki menzi napja után.

5 nap mulva lett pozitiv a teszt.Erről ennyit.

De pl nekem ma kell megjönnie,de még semmi,holnap tesztelek,és ha negativ akkor sincs gond,mert lehet még nem mutatja ki.

2009. jan. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
én már annyit teszteltem hogy már pénzt ilyenre nem költök!!!!inkább akkor keseregjek ha már megjött!mostmég ne!
2009. jan. 30. 14:15
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
jó, akkor ne keseregj, de elég lenne max egy teszt is, és mondjuk lehet kapni olcsóbbakat is
2009. jan. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
14:14 -es nekem menzis érzésed van?
2009. jan. 30. 14:23
 8/13 anonim ***** válasza:

Egyszerű: a ciklusban korai pé, és megtermékenyülés esetén viszonylag hamarabb mutat a teszt pozitívat. én sem fogom fel, miért jobb idegeskedni (főleg a babának, ha van) mint tesztelni, esetleg ha csalódás is a vége. Bizonytalanságnál még a biztos rossz is jobb.:)

TESZTELJ!

Van, akinek a 22. napon olyan pozitív lett, hogy majd' leugrott a csík... "Erről ennyit." Mindenre van példa és kivétel is, nem vagyunk egyformák.

2009. jan. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
oké akkor tesztelek:)
2009. jan. 30. 14:35
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

14:14 vagyok.fájnak a melleim,tegnap volt csak menzi megjön érzés,ma inkább szurkál.Sürün járok pisilni,fáj a derekam,és néha émelygek.


Várjuk az eredményt:-)))))))))))))


Abban igazad van,minden szervezet más.

Lehet neki is kiugrik a 2 dik csik:-))))

2009. jan. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!