Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Irrigálás jó vagy sem?

Irrigálás jó vagy sem?

Figyelt kérdés
Érdeklődnék tőletek.Babát tervezünk,ennek érdekében sokat vagyunk együtt,szedek vitamint én is és a párom is,iszom a cickát,palástfüvet.Most elkezdtem használni a Dolhay féle Colpo Cleaner Laktóz irrigátort hetente egyszer.Ezzel nem ártok ugye?És nem lesz "kevesebb" esélyem?Bután hangzik de azért kérdezem mert ahogy kimossa a pangó dolgokat,úgy kimoshatja esetleg a spermiumokat is?Vagy azok azért feljebb tartózkodnak?
2011. jan. 10. 11:29
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

Szia,

A dokim szerint nem jó, mert megbontja a hüvely pH-ját. Ezt semmi vegyi dolog nem tudja pótolni. A spermiumok "elmenekülhetnek".

A másik jó tanács amit kaptam tőle, h nem kell állandóan együtt lenni, hanem a 12-14-16-18-20 napon, h a spermiumon elég fejlettek és életképesek legyenek. Előtte szigorúan minimum 5 nap szünet.

A teákról nem tudok semmit. Viszont fontos a folsav szedése, és az egészséges, kiegyensúlyozott étrend.

Fél éves sikertelen próbálkozás után, voltam dokinál. Akkor mondta el ezeket, első hónapban így össze is jött a baba. Most 3 éves már.

2011. jan. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat,igazából nekem pont a dokim ajánlotta.De akkor nem viszem túlzásba:)
2011. jan. 10. 12:33
 3/34 anonim ***** válasza:

Én is csak ellen tudok szólni, bár van orvos, aki szereti ajánlani. Az enyém nem. Tényleg nem jó a hüvely ph-nak, és, ha felborul a hüvelyi flóra egyensúlya, az a spermiumoknak sem jó.

Inkább ne használd, semmi haszna nincs.

2011. jan. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

Én használtam. Nem is lett baba :( hogy ez volt e az oka, nem tudom, de jobb nem kockáztatni.

Most nem használom és a napokban tesztelek egy két csíkosat :) (Fő a pozitív gondolkodás)

2011. jan. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
:)))))
2011. jan. 11. 13:52
 6/34 anonim ***** válasza:
Jelentem a pozitív gondolkodás bevált! A 12.DPO-n van egy gyönyörű pozitív tesztem :)
2011. jan. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Gratulálok!Szorítottam!Én hónap végén fogok pozitívat tesztelni:))))))))))))))))))
2011. jan. 13. 12:38
 8/34 anonim ***** válasza:

Szuper! Így kell ezt csinálni! :) Biztosan csíkos lesz! Drukkolok!

... és köszönjük szépen a gratulációt! :)

2011. jan. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Így így:)))

Ma egyforma erősségű lett az ovu tesztem fél 3-kor:))))

Érzem is a jeleket,tompán fáj a fejem,meg a hasam érdekes:D

Dec 31.-én volt meg utoljára,jan 3,5,7,9,11,13 voltunk együtt meg még ma is rá izzítunk:D

Most nagyon érzem,hogy eljött a mi időnk,és beköltözik Babóca:)))))))Szurkolj,és küldd a pozi energiákat.:)))

Te meg pihenj és élvezd a babásságot:)))Puszi

2011. jan. 14. 15:03
 10/34 A kérdező kommentje:

Ja amúgy elfelejtettem mondani hogy a múlt hónapban végre "nagykönyves" menzim lett azaz 28 napos:D

Előtte se volt sokkal rosszabb 29-32 de ezt betudtam annak hogy okt-tól nem szedem bogyót.:)Mérhetetlen boldog vagyok!!!!!!Hónap végén nyomom a két csíkosat!!!!Ez biztos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))))))

2011. jan. 14. 15:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!