Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges a terhesség? Vagy...

Lehetséges a terhesség? Vagy mi ez az állandó hányinger?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Január 1-jén jött meg három napos késéssel. Tesztet csináltam dec 29-én délután ami nega lett. A mensim rövidebb volt. négy nap a szokásos egy hét helyett,mennyiségileg is kevesebb volt. Elmúlt a mensi, és kb. három négy napja folyamatos hányingerem van. Volt hogy már hánytam is, nem kívántam a reggeli kávét de csak megittam :) Állandóan aludnék. A melleim nem fájnak, mensi előtt mindig szokott, csak az alhasamban érzek furi dolgokat. Olyan mintha feszítenék, volt olyan érzés is mintha egy kő lenne benne, ilyen keményedésszerű de azt is fekve éreztem. Létezhet olyan, hogy így is terhes lehet valaki? Nem tudom hogy ellőjek e egy esztet. Általában a hányingerem elmúlik ahogy eszek, de rá egy két órára újra visszatér.


Köszönöm a válaszokat előre is


2011. jan. 10. 12:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Amit írsz a tüneteidről az olyan terhességi tünet gyanús eléggé. De mivel megjött, ezt írtad, könnyen lehet, hogy csak elkaptál valamit és az bújkál benned, vagy ne adj isten ilyen tüneteket produkálsz mert nagyon akarod a babát.

Tesztelj mindenképpen, ha nem vagy terhes, jobb ha nem kínzod magad és nem éled bele magad. Ha most nem jött össze, összejön pár hónapon belül. Ha pedig mégis terhes vagy, azt peddig jobb minél előbb megtudni és nem találgatni.

2011. jan. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!