Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes már most elkezdeni...

Érdemes már most elkezdeni szedni az Elevitet?

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk a párommal,már el is kezdtük a babaprojektet,a párom C vitamint+cinket szed(ezt most kezdte el,a spermák érdekében:)!) plusz még Actival Maxot(de ezt már rég óta szedi,a betegségek elkerülése miatt)!

Szerintetek érdemes szednem az Elevitet?

Mik a tapasztalatok róla?

Mennyire jó?


2011. jan. 10. 13:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én terheség elött már fél évvel elkezdtem szedni.nagyon jó.azt ajánlotta az orvos hogy már a baba projekt elején kezdjem el szedni.
2011. jan. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen érdemes elkezdeni már most.Akár az Elevitet,akár más,olcsóbb terhesvitamint,mindegyik ugyanolyan jó.
2011. jan. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mindenképpen szedj valami magzatvédő vitamint! A folsav nagyon fontos!
2011. jan. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Kezdheted. Én Femibion-t szedtem már fél évvel a baba megfoganása előtt végig, és szedem azóta is, benne van a folsav és minden ami kell.


30 hkm.

2011. jan. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
sokan nem szeretik az elevitet mert vannak mellekhatasai mint pl szekrekedes...en is szedtem de nekem nem okozott semmi bajt...en azt tanacsolom amit az orvosom is mondott: mar a ciklus elejetol szedni a 12. hetig...artani nem art sott ebben a hulye idoben segit elkeruni a huleseket...most aztan jonnek majd azok a hozzaszolasok hogy az elevit hizlal meg hogy oris babad lesz ezert csak folsavat vegyel...magaban a vitamin nem hizlal max nagyobb lesz az etvagyad amin aztan csak uralkodni kell, valoban nagyobbak a gyerekek de csak azoknal a nonken figyelheto ez meg akik vegig szedtek (es meg ott is sok a kivetel)...ha idealis vagy annal kisebb a sulyod akkor mindenkeppen erdemes szedni ha pedig duci vagy akkor beszeld meg az orvosoddal mert lehet hogy csak 2 naponta kell majd szedned miutan pozitiv a teszted es azt is csak a 8. hetig...barhogy is dontesz a folsav kotelezo mar most is!!!
2011. jan. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Most várom a 3. Babánkat,én mind a 3 -nál elkezdtem szedni időben,amikor belevágtunk a baba projektbe. Az elsőnél azonnal sikerült teherbe esnem, a másodikkal 4 hónapot szedtem még az Elevitet mire babás lettem, a harmadikkal most 3 hónap alatt sikerült. Szerintem ártani nem ártunk vele,sőt!!!!!

Sok sikert Nektek! :)

2011. jan. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

A napokban nem várom majd,de van egy olyan érzésem hogy sajnos ez nem a mi hónapunk!

159cm és 56kg vagyok,szóval átlagosnak mondanám magam,ici pici úszógumival! :)

Akkor ha jól értem fontos már most az Elevit szedése..mikortól kezdjem,teljesen mindegy??

Én úgy tudom hogy miután megfogan a baba a harmadik hónapig kell szedni,utána pedig az utolsó hónapban,közben pedig talán ha jól emlékszem Magne B6!??

Ez igaz?

2011. jan. 10. 13:26
 8/16 A kérdező kommentje:
Akkor az is csak tévhit hogy hízni lehet tőle?
2011. jan. 10. 13:30
 9/16 anonim ***** válasza:

ezt majd a szülésorvosoddal beszéld meg.


van amelyik ezt mondja, van amelyik azt, de a szülésorvos aztán tényleg bizalmi kérdés. vagy neki hiszel, vagy annak amit a neten olvasol. csak akkor ne lepődj meg, ha nem vállal, mert nem tartod be az utasításait...

2011. jan. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
megtortenhet hogy nagyobb lesz az etvagyad de ha ugyanugy etkezel mint eddig akkor nem fogsz hizni...magneb6ot akkor kell szedni ha gorcseid vannak vagy ha kemenyedik a pocak
2011. jan. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!