Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes így elkezdeni kivizsgá...

Érdemes így elkezdeni kivizsgáltatni magam?

Figyelt kérdés

Még csak ez a 6. hónapunk, hogy várjuk az első babánk.


De:

-30 éves vagyok

-szex után közvetlen néha rózsaszínes pecsételést észlelek

-menstruáció előtt 3-4 napig barnázgatok

-ritkán marad ki 1-1 nap, így biztosan együtt vagyunk peteéréskor is.


Mindketten szedünk E és C vitamint és a nőgyógyászom szerint ez elég, ne aggódjak, amúgy is csak 2 év után nyilvánítanak meddővé.


Addig nem akarok várni főleg, hogy 3 babát tervezünk!

Ti mit javasoltok?

Váltsak orvost és hazudjam azt, hogy évek óta nem jön a baba hátha akkor foglalkoznak velem?

Magándokit nem akarok fizetni.


2011. okt. 3. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még várjatok. Mindenekelőtt ne görcsöljetek rá a dologra. Nem kell mindennap együtt lenni. Már csak azért sem, mert akkor a spermiumok sokkal lomhábbak. Általában 2 naponta termelődnek rendes "fürge" spermiumok. Romantikázzatok, szeretkezzetek és NE babát gyártsatok. Ez csak egy jó tanács, nekünk sem jött össze amíg úgy gondolkodtunk, ahogy ti.
2011. okt. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Na pont akkor görcsölnénk rá a témára, ha csak minden másnap lennénk együtt, mert "úgy jobb a sperma".

Mi ilyen gyakran kívánjuk egymást, szerintem nem ezzel van a gond pláne, hogy szedjük a vitamint is.

amúgy meg volt vagy 2 hónap mikor pont peteérés környékén csak 2 naponta voltunk együtt és akkor is vérzés lett a vége.


Ovum meg elvileg van a teszt és a hőgörbe szerint.

2011. okt. 3. 09:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj egy hormonvizsgálatot. Nekem is bolt barnázgatás, és ez az alacsony prolaktin szintre is utalhat.
2011. okt. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De hol kell olyat kérni?

Keressek másik nőgyógyászt, vagy háziorvos is elküldhet ilyenre?


Mert mint említettem, az én orvosom nem foglalkozott a dologgal, csak a vitamint javasolta mikor kérdeztem mit tegyünk.

2011. okt. 3. 09:53
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja, ráadásul a vérzésem is mindössze 2 napig tart, az sem sok.
2011. okt. 3. 09:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindenképp keress egy másik orvost!

Te tudod hogy akarsz-e magánhoz menni vagy sem.

Én magánorvoshoz járok, ismerek olyant aki nem. És bizony ég és föld a különbség a kettőnk ellátását illetően.

Csak akkor fizetek neki ha magánrendelésére feltétlenül el kell mennem, de ha a kórházba hív be vizsgálatra akkor sosem fogad el pénzt.


Egyébként meg mi a párommal voltunk urológusnál is ( a nőgyógyászom küldött el minket hogy vizsgálja ki a páromat is mert mi is babatervezési szakaszban vagyunk).

Szintén magánban. Nagyon kedves, készséges volt a doktor úr, elmondott részletesen mindent és tőle tudom hogy kell 4-5 nap önmegtartóztatás (szex mentes nap!) hogy a spermiumok nagyon fürgék legyenek és célba érjenek. Azt mondta ha nincs szünet akkor nagyon lomhák lesznek, nem mozognak. És az sem mindegy mennyi sperma van.

Szerencsére páromnál minden rendben van.


Valahol kezdjétek el a kivizsgálásokat és ne várj már semmire!


Sok sikert kívánok!

2011. okt. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a folsavat ha gondolod! Azt is szokták ajánlani!
2011. okt. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!