Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyulladás lenne vagy valami...

Gyulladás lenne vagy valami más? Kistesót szeretnénk. Kicsit hosszú lesz

Figyelt kérdés
Ez az első gyógyszer mentes hónapom.7 hónapig szedtem fogamzásgátlót,de rosszúl voltam tőlük.(decemberben az utolsó 5 szemet be sem vettem)Azóta nem védekezünk mert babát szeretnénk.A gyógyszerrel a ciklusaim 24-26 naposak voltak.dec.22-én volt az utólsó menszeszem,kb. másfél hete hol jobban hol kevésbé nyomást meg szurkálást éreztem a méhembe meg a petefészkeimbe, de annyira hogy néha még menni is rossz volt,sürübb vizelés, a derekam is fáj a cicim is érzékeny(menszesz előtt mindig)viszont ha lepihentem ezek a tünetek elmúltak.tegnap óta már csak menzi szerü fájdalmat érzek enyhén néha.Az biztos,hogy a méhem érzékenyebb mint másnak ezt orvos mondta,én meg érzem :)Megvárjam a következő menzit a dokival vagy már most menjek?
2011. jan. 10. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én azt mondom, ha már eddig is vártál, akkor szerintem várd meg a következő mensidet, ahhoz még mennyi lehet?pár nap? és akkor menj el mindenféleképp orvoshoz,ha nem jönne meg, de ha megjön akkor pedig utána.Én ezt javaslom.

Kívánok minden jót!Üdv.

2011. jan. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm szépen a megerősítést!Nemtudom mikor kéne megjönnie,attól függ hány napos ciklussal számolok:)de ha 28-al számolok akkor 18-án, addig mindenféleképpen várok és reménykedek a legjobbakban:)
2011. jan. 11. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!