Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A fájdalmakat is lehet psziché...

A fájdalmakat is lehet pszichésen produkálni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!!Mult 7en szerdán jött meg,de nem olyan volt mint kellett volna!!Barna volt és 4 napig taRtott..az alhasam szokott fájni,de inkább olyan érzés mind ha meg akarnA jönni!!!Eredetileg mult honapban kellett volna megjonnie,de mult 7en jött....!Voltam orvosnál még az elött mikor még nem jött meg akkor még nem látott semmit....!!!Egyéb tunetek éhség érzet,evés után hányinger,fáradékonyság és a barna valami mikor elmult 1x volt rozsaszin folyásom és most meg fehér van!!!!Érdemes tesztelni???
2009. jan. 30. 17:37
 1/4 anonim válasza:
Nekem hasonló tüneteim voltak,szerintem vegyél egy tesztet.
2009. jan. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És terhes voltál???????
2009. jan. 30. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, tesztelni mindig érdemes! De sajnos lehet produkálni is a tüneteket, legalábbis én képes vagyok rá. Sok sikert
2009. jan. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2009. jan. 30. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!