Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kihez lehetne fordulni, hogy...

Kihez lehetne fordulni, hogy pszichésen rendberakjon lombik előtt? Már nagyon régóta várunk a babára, kicsit kikészültem és tudom, milyen fontos a pozitív hozzáállás.

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

sztk-pszichológus

városi telefonkönyv v. yellow pages szerü abban is benne vannak

egy jó barát?


de mi is bátoritunk ha szükséges...

2010. júl. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Minden bátorítás jó :)

Szakemberből olyat szeretnék, akit már valaki kipróbált és ajánl, mert sok az amatőr.

2010. júl. 23. 17:47
 3/11 anonim ***** válasza:
akkor tedd fel úgy is a kérdést... biztos sokan irnak majd ...
2010. júl. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nehéz erre a kérdésre válaszolni, általában drága magánkórházakban az orvosok öntik beléd az önbizalmat, név szerint nem tudom, hogy kit mondhatnék, lényegében mindegy.

Aki neked szimpatikus, de neked kell kiválasztanod, mert aki nekem kedves, azt te lehet, hogy utálatosnak tartod és fordítva.

Egyébként ha nem vagy túl idős, akkor nem kell félned, előbb vagy utóbb sikerül, még kettő is lehet egyszerre.

2010. júl. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! attol függ hovávaló vagy? Nekem a kineziológus sokat segitett. Mi is lombikra készülünk.
2010. júl. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Pesti vagyok. Még nem vagyok olyan idős, csak több év próbálkozás után kicsit türelmetlen :( Köszi nektek!
2010. júl. 23. 20:52
 7/11 anonim ***** válasza:
engem a baross utcai kinikan a sajat orvosom utalt be ugyanoda. az alagsorban rendel egy pszichologus, aki néhány alkalom utan szepen rendbe tette a lelkivilagomat. bar kozben jartam kineziologushoz is... de egyiket sem hagynam el most sem.
2010. júl. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia.


A férjem küldte nekem át ezt a linket. Babát szeretnénk nem jön, és talált egy érdekes cikket az oldalon.

Nem olyan szörnyű helyek ezek. Az ember képes túlmisztifikálni a dolgokat.


[link]

Sok érdekes cikket találtam az oldalon.

2010. júl. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.

erre gondoltam: [link]

2010. júl. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is a kineziológust ajánlom.
2010. júl. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!