Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem értem mi van velem!? Múlt...

Nem értem mi van velem!? Múlt pénteken megjött 4 napi barnázás után. Hétfőn szinte semmi nem volt, kedden nagy fájdalmak közepette megint, azóta semmi. Ma testápoló szerű folyás, hasszurkálással.

Figyelt kérdés
Ja és még annyi, hogy semmilyen folyásom se szokott lenni, se barna, se fehér!
2009. jan. 30. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy terhestesztet,lehet,hogy kisbabád lesz!:)
2009. jan. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt, közvetlen mensi után sűrű fehér folyás, hasszurka, tegnapelőtt pozitívat teszteltem, ezért szinte biztos hogy a peteérésem ennyire előrecsúszott és meg is fogant a bébi mensi után közvetlen! A mensink is nagyon megeggyezik, mert nekem is alig volt aztán 1 nap szinte ömlött majd megint 1 nap alig.... Viszont nekem decemberben missed-ab om volt, és ez a mensi volt közvetlen az első műtét után.
2009. jan. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó lenne, ha baba lenne a dologban, de nem reménykedem! Majd jövő héten veszek egy tesztet, csak olyan rossz csalódni! Gratula a babádhoz! :))
2009. jan. 31. 20:46
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma viszont már semmilyen folyásom se volt! Néha szurkál a hasam még, de csak alig érezhető...
2009. jan. 31. 20:47
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajna nega lett a teszt!
2009. febr. 1. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!