Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi szerű görcsöm lehet...

Mensi szerű görcsöm lehet peteéréskor? Vagy ez már terhesség? Összevissza menstruálok. Nem tudom hol tartok a ciklusomban sajnos.

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, én minden hónapban megérzem a pé-t, de nem mensi szerű görcs, hanem petefészek fájdalom az ami nekem olyankor van, nyilall stb, mensi szerű görcsöm terhesség elején volt amikor vártam ,hogy megjöjjön, nem jött..szerintem érdemes lenned csinálni egy tesztet.
2011. jan. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia nekem is mindig van görcsölés én is mindig érzem a középidőt.De viszont amikor terhes lettem akkor is azt éreztem ,hogy mindjárt megjön csinálj egy tesztet majd az a legbiztosabb.
2011. jan. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is a tesztre szavazok,ha pedig még is negatív lenne akkor esetleg csinálhatsz egy ovu tsztet is legalább kiderül,hogy mikor van péd,és hogy nálad ez milyen tünetekkel jár:)Szorítok!
2011. jan. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]

ezt ma teszteltem.Akkor most terhes vagyok?:)

2011. jan. 14. 09:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, nem is kicsit vagy terhes hanem nagyon:) Gratulálok, mondtam én:))
2011. jan. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gratula!!!!!
2011. jan. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!