Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség 5. hetében 4-5...

Terhesség 5. hetében 4-5 napja megszűnt minden tünetem. A mellfeszülés, hasszurkák stb. Viszont továbbra sem menstruálok. Mi történhetett? Uh-n még nem voltam, a 6-7. héten terveztem az elsőt. Baj van?

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha "baj" lenne, biztosan véreznél.


Ne sokkold magad, nyugalom! Nem vagyunk egyformák, van, aki az első időszakot végighányja, van aki meg alig veszi észre, hogy valami megváltozott...


Az UH-n úgyis megnézik a picit, ha nagyon aggódsz, menj egy picit hamarabb, én is 5 hetesen voltam először.

2009. dec. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rosszul tudod, mert az esetek nagy részénél nincs vérzés.
2009. dec. 4. 11:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire aggódsz, akkor ne várj 6-7. hétig, hanem menj hamarabb orvoshoz. 5. héten már petezsákot látnia kell. Abban igazad van, hogy nem biztos, hogy vérzel ha baj van, fel is szívódhat, bár azt nem tudom, hogy ez esetben mikor kezdődik a következő menszesz.

Azt pedig, hogy nálad most baj van-e, csak az orvos tudja megmondani.

(30. hetes mami)

2009. dec. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ezen ne izgulj! Mert ha el is mész most dokihoz, vérzés és barnázás nélkül, lehet, hogy lát petezsákot, sőt, kell is ilyenkor már látnia, DE nem lesz benne senki, és visszahív 6 hetesen vagy 7. Ezért felesleges.

Nekem is eltűnt az 5. héten minden tünetem, hasszurka is, cicifájás is, a mensis érzés is. Ezek mind csak a virtuális mensi idejében tartottak, kb 5 napig a 4. héttől. 7 hetesen mentem dokihoz, minden OK volt.

No para, ilyen kis terhességnél, ha vetélés indulna meg, az szinte mensi, és barnázással = vérzéssel kezdődik. Tapasztalat...

14 hetes kismama

2009. dec. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!