Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki fogamzásgátlót szed...

Ha valaki fogamzásgátlót szed lehet peteérése?

Figyelt kérdés
2009. jan. 30. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg nem, mivel a fogamzásgátlók a peteérés gátlásán keresztül fejtik ki hatásukat. Ez alól kivételek az úgynevezett egyfázisú tabletták (pl a szoptatás alatt is szedhető Cerazette) amik igazából a beágyazódást akadályozzák, a peteérést nem minden esetben.
2009. jan. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elmeletileg nem lehet. Viszont ha arra gondolok, hogy a gyogyszer csak 99% biztonsagos, akkor az arra enged kovetkeztetni, hogy az esetek 1%-ban bekovetkezhet peteeres. De ez csak a sajat logikam.
2009. jan. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sok esetben lehet! Csak általában, pont a tabi miatt nem reped meg a tüsző, és ciszta lesz belőle, amit az illető nem is tud, mire meg orvoshoz kerül, a ciszta már kipukkad, felszívódik, mensivel távozik!

Van, hogy meg tud repedni, de ze inkább akkor jellemző, ha valaki 1et kihagy..., bár ez sem törvényszerű, és akkor megtermékenyülés is létrejöhet!

100%-os tabi nincs.

2009. jan. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem volt peteérésem csak nem értem hogy.

januárban 2szer jött meg, 15-én 2nap barna utána 27-én 2nap piros vér.szerintetek mi volt ez?

2009. febr. 3. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!