Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha valaki fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki fogamzásgátlót szed, akkor nem is menstruál és nincs peteérése? Vagy van peteérése de nem termékenyülhet meg? Ha valamit rosszul gondolok világosítsatok fel kérlek!

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 20:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Menstruál,de ez olyan kamu mensi.A tabletta megakadályozza a peteérést,így véd a terhességtől.Ha abbahagyod a szedést,akkor elvileg újra lesz peteérés és minden megy szabályosan.A kockázat az egészben az,hogy nincs rá garancia,hogy lesz peteérésed ha abbahagytad a szedést.
2010. febr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az hogy fogamzásgátlót szed csak a megtermékenyülésre van hatással. Ugyanúgy van menstruáció és peteérés. Sőt van olyan aki még fogamzásgátló mellett is teherbe esik.
2010. febr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De ha abbahagyom a szedését.. és nem lesz peteérésem.. akkor már gyerekem se lehet??
2010. febr. 17. 20:14
 4/13 anonim ***** válasza:

Tabi alatt nincs peteérés.Ha kihagyod a tabit az azért kockázatos,mert a peteérés ilyenkor bekövetkezhet,nincs ami megakadályozza,ezért eshetnek teherbe tabi mellett.

Ha abbahagytad és nincs peteérésed,akkor nem lehet gyereked,mert pete nélkül nem fog menni.A dokik ilyenkor adnak gyógyszert,ami elvileg segíti,hogy újra legyen.Ez szívás,nem állítom,hogy mindig ez a vége,de előfordul,hogy a tabi után ez lesz.

2010. febr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszii:).

.. de elég sokan szednek fogamzásgátlót..

Gondolom ez nem gyakori..

Kb mennyi az esély h ez bekövetkezik??

És mennyi az esély arra h az orvos által felírt gyógyszer segíteni fog??

És fogamzásgátlót hány éves kortól ajánlatos szedni??

2010. febr. 17. 20:22
 6/13 anonim ***** válasza:
miaz hogy nincs garancia hogy lesz e peteérésed majd?a fogitabik elősegítik a termékenységet..mert rendbetesznek...a hormonháztartásod..és egy csomó gyulladásos betegséget megakadályoznak...először énis így gondoltam..de volt aki felvilágosított(szakember)azóta nyugodt szívvelszedem:)18/L
2010. febr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

ha nincsen semmi bajod mielőtt felírják, úgyértem minden ok a hormnjaiddal, a petefészek működéseddel stb, akkor nagy valószínűséggel semmi bajod nemlesz, ha abbahagyod.

ha benne lennél abba a kevésbe, akinek nem áll helyre akkor az orvosok nagyszázalékban gyógyszerekkel visszahozzák a peteérést.-

2010. febr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20:28 gondolom nem hallottál még a PCO-ról.
2010. febr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
dde mert emiatt szedem a bogyót:)mert nemjött meg:(énis féltem..de utánajártam...28as voltam
2010. febr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom minek jártál utána,de nálam ez volt.Tabi elött semmi bajom nem volt,nem voltak tüneteim,sőt gyereket akartam.Kivizsgáltattam magam és minden rendben volt.Aztán másképp alakult az életem,tabit kezdtem el szedni.Aztán férjhez mentem,újra tervbe került a gyerek,ezért abbahagytam.Ezután hónapokig nem jött meg.Az orvos megállapította,hogy nincs peteérésem.Gyógyszert kaptam és életmódot változtattam.2 évig küzdöttem a fiamért.
2010. febr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!