Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Örökölhető a vetélési hajlam?

Örökölhető a vetélési hajlam?

Figyelt kérdés
Édesanyámnak 18-22 éves kora között több vetélése volt, egyik magzat nyitott hasfalú volt, majd ötödikként megszülettem én teljesen egészségesen. Valószínűleg az elvesztett babák fiúk voltak (2 biztos), én meg ugye lányként egészséges lettem. Örökölhető az ilyen, vagy bármiféle hasonló, vetélést okozó betegség az anyától???
2011. jan. 11. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:

párom is nyitott hasfallal született és itt van egészségesen 25 éves ffi

22/N

2011. jan. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Itt olvastam, hogy létezik ilyen, hogy egy nő vagy csak fiú vagy csak lánymagzatokat tud kihordani....Hát nem tudom...lehet egy genetikus többet tudna mondani....

2011. jan. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak: Édesanyám magzata sajnos életképtelen volt.
2011. jan. 11. 20:15
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is többször hallottam már ilyet és nagyon aggaszt, hogy akár örökletes is lehet. Nemsokára kisbabát szeretnénk és jó lenne megnyugodni, nem akarom bevonzani a rosszat.
2011. jan. 11. 20:16
 5/6 anonim ***** válasza:
édesanyám is elveszítette az első 2 babáját,sőt neki azt mondták,nem lehet kisbabája.aztán megszülettünk testvéremmel.nekem 13 hónapos a kisfiam,ő az első babám,hál istennek nem volt gond.szerintem ha nagyon aggaszt,beszélj egy orvossal.
2011. jan. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én több vetélés után mentem kivizsgálásokra!

Genetikailag rendben vagyok és a párom is!

Volt immunológiai vizsgálat is,és az első kérdése az volt az orvosnak,hogy a családban előfordult-e vetélés a nők körében!

Tehát ez örökölhető valamilyen szinten!

Na persze nálunk nem volt ilyen a családban,szóval nem tudom,hogy velem ez miért fordul elő egymás után,hisz az ég világon semmi bajunk!

2011. jan. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!