Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátcserje szedésével kapcsol...

Barátcserje szedésével kapcsolatban, mi a tapasztalatotok? Segített?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
segít igen! De ne a Zafír-t vedd, hanem gyógyszertárban vegyél PreMens-t vagy Agnucaston-t.
2011. jan. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

A Premens segített? meddig szedted?

2011. jan. 17. 11:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs az offért: a Zafír miért nem jó? Köszi
2011. jan. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok, az Agnucaston-t szedtem kb. 6 hónapig (akkor abbahagytam mert sikerült a baba). Rendbeteszi a ciklust, beállítja szépen, ezért könnyebben ki tudod számolni hogy mikor van pé - főleg ha közben hőmérőzöl is.

A Premens ugyanazt tudja mint az Agnucaston, van OGYI számuk, patikában kaphatók vény nélkül.

A Zafírból egy dobozzal szedtem a legelején (mikor még nem tudtam, hogy létezik a másik kettő), a Zafírt bioboltban lehet kapni, gyanús csomagolása van, szétszedhető a kapszula, nem volt túl bizalomgerjesztő nekem. Növényi por van benne, ami miatt mg-ra lehet, hogy többet ír, de a másik kettőnek szerintem jobb lehet a felszívódása, gyógyszerészeti úton szabályozott körülmények között előállított szerek.

2011. jan. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!