Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gynex nevű Energy készítménnye...

Gynex nevű Energy készítménnyel kapcsolatban mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
11 hónapja nem sikerül teherbe esnem. Van egy 2 éves kislányom, ő 5 hónap alatt fogant. A védőnőnk ajánlotta ezt a készítményt, de elég szkeptikus típus vagyok, nem nagyon hiszek a varázslásban, és az is elriaszt, hogy nem gyógyszertárban árulják, hanem interneten kell rendelni. Ráadásul meglehetősen drága. Szóval ez egy placebo, vagy annál is rosszabb, netán káros is lehet, vagy tényleg használ?
2011. jún. 26. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
A fene tudja, de én is szedtem. Akkor 5 hónapja nem jött a baba és rásegítésként rendeltem meg. Kb. 1 hónapig szedtük apával együtt, mert utána pozitív lett a teszt. Nem tudom, hogy ettől sikerült-e a baba vagy egyébként is összejött volna, de rosszat nem tudok írni róla.
2011. jún. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor jövő hónapban lehet, hogy megpróbálom
2011. jún. 27. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!