Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel csináltam egy Lily...

Ma reggel csináltam egy Lily tesztet. Ha nagyon-nagyon erősen néztem, akkor halványan láttam a control csík mellett egy másik vonalat. Lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Nem volt színes a második csík. Inkább átlátszó és csak egy vékonyka vonal volt. Ez csak olyan fantom csík lehet? Vagy alap látszik a Lilly teszten eredetileg is hol kellene megjelennie a terhességi csíknak?Már két hónapja voltunk együtt, védekeztünk is. De a mensim össze-vissza volt. Egy napig tartott. Más tünetem nincsen. Nem szédülök, nem feszülnek a melleim. Kivétel, hogy a legutolsó mensi után sárgás folyásom van és néha a petefészek körül olyan mindjárt megjön érzés...Szerintetek?
2009. jan. 31. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 10 nappal az elmaradt vérzés után teljesen határozott csík jött ki a Lilyn. (úgy nézett ki, mint ami a tájékoztatójában van) Igazából a kérdésedből nem derül ki, hogy mikor kellett volna megjönni, mióta késik. Én hétfőn csinálnék egy másik tesztet és utána az eredménytől függetlenül elmennék orvoshoz.
2009. jan. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom, hogy holnap reggel tesztelj újra egy másik fajta teszttel. (A Qupido és a Clearblue elég érzékenyek.)
2009. jan. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Volt mensim azóta kétszer is, de nem megszokott. Hanem egy-két nap és a végén inkább barnás. Azért nem is gondoltam eddig arra hogy terhes lehetnék, hiszen nem is voltam a cikluson közepe felé(védekeztünk), mikor együtt voltunk a barátommal. És ugye meg is jött, csak ilyen furán...Most viszont a petefészek körül érzek szúrkálást hol az egyik hol a másik oldalon...és sárgás nagyon büdös folyás van...Gondoltam még hogy esetleg felfázás vagy ciszta...21 leszek két hónap múlva...szóval annyira már nem lenne baj a baba...csak jó lenne tudni, hogy betegség vagy esetleg pocaklakó :)Köszi a válaszokat :)
2009. jan. 31. 12:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Amennyiben büdös folyásod van, irány a doki! Szerintem nem vagy babás, inkább valamilyen fertőzésed lehet!

Amint tudsz, azonnal menj dokihoz, ne hagyd annyiban a büdös folyásodat, mert komoly gondokat okozhat a kezeletlensége.

2009. jan. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) Megfogadom a tanácsokat :)
2009. jan. 31. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!