Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 napja késik a mensesem, ma...

Nyunyus kérdése:

8 napja késik a mensesem, ma reggel csináltam egy tesztet, de negatív lett. Lehet ez terhesség? Csináljak majd újabb tesztet? Vagy valami betegség van a háttérben?

Figyelt kérdés

Egy hete folyamatos hányingerem van, ha eszek különösen. Illatokra nem vagyok érzékeny, anno amikor meg kellett volna jönnie fájt a mellem is, de azóta az elmúlt. Apró szúrkáló érzést érzek lenn, de nem fájdalmas vagy zavaró, nem erős, fel vagyok puffadva. Időnként azthittem, hogy na most megjön, de mégsem történt semmi.

Szerintetek?


2011. febr. 14. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet,h. később volt a peteérésed,és így csúszik minden! Ha nem jön meg még a héten,szerintem menj orvoshoz, addig meg várj türelemmel:)
2011. febr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem akarlak hitegetni, mert az nagy arculcsapás, amikor bebizonyosodik az ellenkezője, de sztem babát vársz.

De, ha tüneteid vannak már, akkor elvileg a tesztnek is ki kellene h mutassa...elvileg... hány tesztet csináltál?és milyet?

Az orvos, ha baba van, csak pár hét után lát általában valamit az ultrahangon, de a vérvizsgálat megmondja mi van.


remélem gratulálhatunk, és várjátok a babát


írd meg, h mi volt kérlek

2011. febr. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Még csak egyet, tegnap reggel, Gabriel-t.

Háth ahogy láttam véleményeket, ki kellett volna hogy mutassa, ha úgy lenne. Nemtudom. Lehet hogy pszihésen jönnek a tünetek. Mindenesetre csütörtökre bejelentkeztem orvoshoz, hátha tud okosat mondani, mert a mens. még mindig sehol, csak a pici apró szúrkálódó érzés, de az pl tegnap délután óta folyamatosan, megint úgy hittem ebből, hogy ma reggelre megjön, de még mindig nem :)

2011. febr. 15. 07:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ugyan ez van! Teszteltem és negatív, de nem akar megjönni, pedig szurkálás, meg akar jönni érzés (de semmi)... Gondoltam arra, hogy talán azért is van, mert nagyon szeretném és nagyon várjuk már a babót! Hétfőig várok, mert nem akarom magamat áltatni, és csinálok még1 tesztet és felkeresem a dokit... Majd írj, hogy mi lett nálad!
2011. febr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Háth most este volt egy olyan érzésem, hogy reggelre tényleg megjön. Kicsit jobban fájt a hasam.

Viszont a hőm napok óta 37, ma 37,1 .. nemtudom jelent e valamit, meg a derekam is szúr, de az is inkább ilyen "izomláz" érzéssel. Az is lehet, hogy azt jelzi már, hogy meg fog jönni, nehéz eldönteni. De egyelőre ugyanaz a helyzet, ha nem változik, csütörtök reggel újabb teszt, utána közvetlen doki.

2011. febr. 16. 00:00
 6/8 A kérdező kommentje:
... de még mindig semmi. Holnap reggel 7kor doki. :)
2011. febr. 16. 16:04
 7/8 A kérdező kommentje:
A doki elküldött ultrahangra, de nem találtak se babát, se cisztát, szóval nemtudni mi a gond... én meg el vagyok keseredve. :-/
2011. febr. 17. 10:54
 8/8 anonim ***** válasza:
:( Nekem ma rózsaszínesen megjött, de szinte alig... úgyhogy szerintem meg is lesz rendesen már holnap! Remélem neked is ok lesz hamarosan. És a közeljövőben baba lesz! szurkolok!
2011. febr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!