Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esély van, pé után...

Mennyi esély van, pé után 2-3. napon megszakított szeretkezésnél, hogy sikerül?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert a párommal így voltunk együtt. Nem teljesen szabályos a ciklusom, van,hogy 2 napot csúszkál. Viszont nagy részt 29 napra szokott megjönni! Most tartok a 31 napomnál. Tegnap és tegnap előtt is volt megjön érzésem, nagyon enyhe görcs, de semmi, pedig már óránként jártam wc-re! Tegnap reggel viszont nagyon szédültem pár órán át. Ma inkább lent a méhem kérül érzek apróbb szurkálásokat. Ami viszont a legfurcsább, hogy a mellem mensi előtt, mindig érzékeny, most meg akárhogy "nyomkodom" semmi!

De belegondolva nem sok esély van,hogy terhes lehetek, ha pé után ilyen sokkal voltunk együtt, ráadásul megszakítva. Meddig várjak a teszteléssel?

köszi


2011. jan. 13. 09:02
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, semmi egyéb tünetem nincs! Nem járok többet pisilni, nincs hányingerem, semmi! Talán annyi,hogy pár napja elég "jókat" alszom!:)
2011. jan. 13. 09:04
 2/10 anonim ***** válasza:
Vegyél tesztet. Az többet tud neked segíteni mint mi.
2011. jan. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igen tudom, csak pont beszélgettük a férjemmel,hogy eddig akárhányszor vettem tesztet, mert azt hittük,hogy becsúszott, rá egy napra mindig megjött!:)

Ezért gondoltam,hogy várok. Csak nem tudom meddig várjak, mert, mint írtam, nem teljesen napra pontos a ciklusom, bár eddig 3 napnál többet nem ingadozott! Csak ezért kérdeztem!

2011. jan. 13. 09:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Én ezt értem, de látatlanban idegen emberek nem fogják tudni neked megmondani, hogy terhes vagy-e. Az meg, hogy mennyi az esélye... ez nem matematika, ez biológia. Lehet, hogy csak 0,5% az esély, de az is lehet, hogy épp te vagy az.
2011. jan. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi még egyszer! Most úgy döntöttem,hogy ha vasárnapig nem jön meg, akkor tesztelek!

Bár nem hiszem,hogy az lennék. A terhes nők 80%-nak feszül a melle. Már ahogy hallom,nekem meg semmi!

2011. jan. 13. 09:16
 6/10 anonim ***** válasza:
50-50 %
2011. jan. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi neked is!

Húh, olyan sok? Azt hittem kevesebb!

2011. jan. 13. 09:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen sajnos olyan sok,bármikor teherbe lehet esni,és ezt nagyon sokan nem veszik tudomásul.NEM bántani akarlak,de a megszakítás nem védekezés.
2011. jan. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Jaj, tudom!:) Nem sokára tervezzük, ezért nem szedem már a gyógyszert, csak még várhatna egy pár hónapot. De természetesen nem gond, ha jön! Csak én akkora nyugalomban voltam, mert azt tudom,hogy pé után főleg ennyivel elég kicsi az esély, pláne, hogy megszakítottuk!

De ezer oka lehet a késésnek. Lehet,hogy még nem is késik, csak éppen ez a ciklusom hosszabb. Majd kiderül!

2011. jan. 13. 10:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Minimális esélye van,szerintem nem vagy terhes.De ha ennyire reménykedsz,várod,szeretnéd hogy legyen baba,akkor érdemes lenne nem megszakítani az együttlétet.
2011. jan. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!