Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jön a 3. baba. Hogy mondjam...

Jön a 3. baba. Hogy mondjam el? Normális vagyok hogy félek?

Figyelt kérdés
2 kislányunk van-A 2.lányunk albérletbe született.Most ök lakásban lakunk..Pályázunk csere lakásra mert ez kicsi.Pozitivat teszteltem.De apám kicsit mogorva tipus és annyira félek attol hogy mit fog mondani..rettenetesen.Ez normális hogy félek?Hogy nyugtassam magam?Egész nap gyomor idegem van.
2011. jan. 13. 10:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Mi az 5. babánál tartunk, és mindegyiket egyre nehezebben mondtam el, pedig a nagyszülők igazán örültek nekik. Ha bizonytalan vagy a fogadtatásban, várj a 12. heti uh-ig, akkor a képet is megmutatva kézzelfoghatóbb a baba, "unokaszerűbb".
2011. jan. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
komolyan a sirógörcs kerülget.szarul is vagyok.és te hogy mondtad el?
2011. jan. 13. 10:35
 3/11 A kérdező kommentje:
ja anyumnak már elmondtam ő nem mondott semmit.szerintem fel kell dolgoznia..de mondta azóta hogy vigyázzak magamra:D
2011. jan. 13. 10:36
 4/11 Nigra ***** válasza:
első lépés sztem a párod. ő mit szólt?
2011. jan. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Az előző babát anyunak telefonon mondtam meg, Ő adta tovább a családnak. De mivel szörnyen aggódós, nehézzé tette a várandósságom hónapjait. Pl. hamarabb akarta tudni a vizsgálatok eredményeit, mint én magam, és naponta 2-szer hívott azzal, hogy jól vagyok-e. Mit mondjak, kikészültem tőle. Ezt a babát már meg sem mertem mondani, adtam magamnak néhány nyugodt hetet, aztán a 15. héten a férjem adta körbe a jó hírt. Arra is felhívta mindenki figyelmét, hogy kicsit lazábban kezeljék a helyzetet, mint előzőleg.

2011. jan. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Nekem nem igazán számit ki mit mond, és hogy mogorva lesz-e, meg hogy azt mondják, hogy minek már a 3.

Szeretnénk 3.at, és a gyermekeimen és a páromon kivül más nem izgat.

2011. jan. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Apukádnak mi lenne a gondja?Attól félsz,hogy megkérdezi,hogy mire lányom 3 gyerek,amikor még nincs meg a nagyobb lakás?Nem tudtatok várni vele,amíg rendezitek a lakást?

Anyukád sem repesett éppen az örömtől,ahogy olvasom.A körülményeiteket pedig ők ismerik a legjobban.Gyakran érdemes hallgatni a szülőre az ilyen ügyekben.Csak féltenek benneteket "a mai világban",ennyi az egész.

Te sem írtad volna ki a kérdésedben ezeket a körülményeket,ha nem ez zavarna a legjobban.

Kívánom,hogy hamar rendeződjön a lakás dolog,és akkor már az új lakás örömhírével együtt tálalhatod apukádnak az új unokát.

Ha meg nem akkor csak mond meg neki,hogy apu ne félts,most egyenlőre így esett,de mindent megteszünk,hogy ne kelljen aggódnod értünk.

2011. jan. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
a párom tudja.hiszen terveztük és nagyon örül neki..Nem is azon van a gondd hogy a lakás mert az meg lesz oldva hanem ismerem magam és piszok szarul fog esni ha nem örül majd annak aminek én tiszta szivböl örülök
2011. jan. 13. 12:12
 9/11 Nigra ***** válasza:
hát sok köze nincs hozzá... XD ahogy látom apukád az a tipikus én vagyok az apuka a főnök az atyaúristen tipusú férfi
2011. jan. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nigra:nagyon jol látod a dolgokat.és sajnos nagyon nehezen törödik bele ha nem neki lesz igaza.több esett volt amin össze vesztünk és hónapokig nem beszéltünk..Hát nagyon remélem hogy most nem fogja ezt csinálni..Azért nem szeretnék sokat stresszelni terhesen
2011. jan. 13. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!