Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Február 7-re várom a következő...

Február 7-re várom a következő mensim. Most pont úgy fáj a petefészkeimnél mint általában a mensi előtt, akkor ez arra utal, hogy meg fog jönni és nem terhességre?

Figyelt kérdés
Januárban elmaradt a havi ciklusom, és azt hittem terhes vagyok. viszont a tesztek negatívak lettek és az orvos is azt mondta, hogy nem vagyok terhes bár azt hozzá tette, hogy ilyen korai terhességet még nem biztos h ki tud tapintani. (bár meg kell, hogy mondjam igazából annyira nem foglalkozott a dologgal.) a pocakom kissé megnőtt az elmúlt 4 hétben de ma viszont kisebbnek éreztem mint eddig. sokan azt mondták, hogy csak azért volt ilyen nagy a hasam mert előző hónapban nem jött meg. bár nem tudom ebből mi igaz. emellett a mellemből is jött ilyen előtej szerű folyadék. néha érzek ilyen szurkálásokat a petefészkemnél. nem tudom, hogy ez most terhesség vagy tényleg mensi előjelei. a folyásom szinte minden nap más színű. egyik nap sűrű fehér, másnap meg inkább ilyen sárgásabb. de nem hinném, hogy fertőzés lehet mert viszketés, égés, csípő érzés nem társul hozzá. jah és néha hallok ilyen korgásszerű hangokat a hasamban. :-) bár az meg lehet egyszerű bélmozgás ... már teljesen összezavarodtam. tudnátok segíteni?
2009. febr. 1. 02:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!