Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi ideig próbálkoztatok a...

Mennyi ideig próbálkoztatok a babával? Mennyi idősek voltatok ekkor? És mi volt az a pont, amitől azt mondtátok, hogy jöhet a baba?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 13:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
3 hónapig, amikor a párom 29 én meg 20 éves voltam. Mikor már láttuk, hogy egymásnak valók vagyunk, és jól kijövünk már terveztük a babát, de nekem egészségügyi problémáim voltak, és nem akartunk addig próbálkozni, még be nem felyezem a gyógyszeres terápiát. Mikor befejeztem, akkor már rajta voltunk a dolgon és a harmadik hónap próbálkozás után pozitívat teszteltem. December végére várjuk a kis bébibogyót:-)
2011. okt. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
5. hónapban sikerült.A férjem 29 én 25. 8 éve vagyunk együtt.Úgy éreztük most van már meg nagyjából mindenünk, ami létfontosságú a babához.Jogosult vagyok gyedre is. Ezek nélkül nem akartuk semmiképpen.
2011. okt. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Férjem 27 éves, én 25 éves voltam amikor kismama lettem, de mire megszületett a lányunk 28, illetve 26 évesek lettünk.

Az első próbálkozós hónapban megfogant.

7 éve voltunk egy pár, fél éves házasok, jól összeszoktunk, együtt éltünk, volt munkánk és jöhetett a baba. :)

De a kis tesó nem kara jönni, na de majd ebben a hónapban. :)

2011. okt. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nagyon gratulálok a babáitokhoz!:) Kedves utolsó válaszoló, nektek pedig szurkolok, hogy sikerüljön a kistesó is!:))
2011. okt. 8. 15:35
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló vagyok és nem értem miért lezttem lepontozva, vagyis mi rosszat írtam, de elmehet a fa..ra aki ilyen barom!!
2011. okt. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első, biztosan valami "hülyegyerek" szórakozik. :S

Kedves kérdező veletek miújság? Köszönöm, remélem én is, hogy hamarosan kis tesó is összejön.

2011. okt. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Én felfelé pontoztam, de sajnos ma már több kérdésnél is olvastam, hogy valaki lepontozza a válaszokat, biztos nagyon unatkozik valaki.:S


Mi még nem most szeretnénk a babát (vagyis ha lehetne most rögtön szülnék, de még gyűjtögetünk kicsit), csak azért kérdeztem, mert kíváncsi vagyok, hogy mennyi időre kell számolnom, ha majd nekifogunk próbálkozni.:) Remélem nekünk is összejön majd pár hónap után.

Igazából, kb. 2 év múlva tervezem, hogy szeretnék szülni, de akkor még nem lesz saját lakásunk. Albérletbe kicsit félek szülni, de akkor már majdnem 26 éves leszek és nem nagyon szeretnék tovább várni. De ha most "becsúszna" is megtartanánk, úgyhogy nem az elhatározással van baj, hanem , hogy szeretnénk előtte a kitűzött célt elérni (nevezetesen a lakást), vagy legalább a közelébe kerülni.:)

2011. okt. 8. 16:39
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Megvolt az esküvő,saját házban laktunk...én 20 éves voltam,a férjem 31,amikor megszületett a kicsi.Az első hónapban összejött a kicsi.A 2. babánk is elsőre összejött.
2011. okt. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Atroposz ***** válasza:
100%
21 éves vagyok 18 hetes terhes ,augusztusban házasodtunk össze 4 év után .6 hónapos próbálkozás után jött össze a baba.Gyedre jogosult leszek.Mindenünk meg van.Férjem 34 éves.
2011. okt. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
első 2 gyermekem elsőre összejött,24 illetve 28voltam.Most az újabb kis tesó 3hónapja várat magára.Biztosan igaz,hogy a nők 30felett veszítenek a termékenységükből.Szerintem nagyon jó fiatalon szülni és így megélni az anyaságot.Nekem bejött és természetesen a hátterünk is megvolt hozzá.Sok sikert.
2011. okt. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!