Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt után négy nappal a...

Nem várt után négy nappal a Gabrielnek nem kellett volna már erősebben csíkozódni?

Figyelt kérdés
Pont a nemvárt napján csináltam egy one minute-t, ami nagyon halványan pozitív lett. Ez este volt. Ma, 4 nappal később reggel csináltam egy Gabrielt, ami szintén halványan pozitív. Nem kellett volna erősebb csíkot látni? Bár az igaz, hogy éjszaka legalább 10x voltam pisilni, így az első vizeletes tesztelés nekem nem ment.
2009. febr. 1. 07:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem a terhességi tesztjeim, mindig nagyon halványak voltak és mindig kiderült utóbb, hogy babám lesz (8 éves kisfiú, és 33 hetes kismama).

Gratulálok a babádhoz, gondolom örülsz.

2009. febr. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én 11 hetes babás vagyok! Okt 21-én volt havim. Jó sok időt vártam nov. 21-én negatívat teszteltem, dec 2-án halványat, 6-án ismét halványat. (Gabriel teszteim voltak csak) Nem fontos erősebbnek látszania. Én is elvoltam keseredve emiatt, de aztán jöttek a tüneteim mell fájdalom, émelygés.

Gratulálok én is a babádhoz!

2009. febr. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kezdek megnyugodni. Örülök, hogy megint babás vagyok, mert sajna szeptemberben volt egy missed abom üres petezsák miatt. Nagyon remélem ezúttal minden rendben lesz!
2009. febr. 1. 07:57
 4/8 anonim ***** válasza:

A Gabriel teszt nagyon későn mutatja ki.25mlU Hcg szintnél.

Vannak olyan tesztek amik már 10 mlU hcg-nél pozitivak.

Nekem ez a harmadik terhességem és mindig elöbb halványan jelent meg a csík.

Halvány csíkos "kismama"

2009. febr. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A gabriell soha nem is fog erősödni.Én a nem várt mesi után 2 héttel is volt h teszteltem de ugyanolyan volt mint az eslő.Bezzeg a másfajta teszteken a teszt csík hamrabb kijött mint a kontroll csík sőt erősebb is volt a teszt a contorllénál.

Tudom ajánlani a dm-es coraxot vagy a sima patikai legolcsobb tesztett.

Gratulálok!:)

2009. febr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én a menses késésének 4. napján este teszteltem gabriellel negatívat...akkor ne bízzak benne?
2009. febr. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na amilyen kis lüke vagyok, elemntünk a patikába és vettünk Clearblue-t, ami azonnal erős pozitív lett, hamarabb, mint a kontrollablakon jelent meg az eredmény! Köszi még 1x a válaszokat! Utolsó hozzászóló, neked is ajánlani tudom ezt a fajtát!
2009. febr. 1. 11:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a 7:55-ös vagyok gratulálok a pozitív csíkhoz...

És persze a babához.

2009. febr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!