Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség során elmúlik az...

Terhesség során elmúlik az endometriózis?

Figyelt kérdés
Tavaly januárban kiderült, hogy az van nekem, februárban teherbe estem, novemberben megszületett a lányom. Csak már nem ahhoz a dokihoz járok, aki az endo-t megállapította. Van vele további teendőm?
2011. jan. 14. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! A kérdésedre csak annyit tudok mondani, hogy az én orvosom azt mondta, hogy egy terhességgel meg szünik. Nekem is van de én nem esek teherbe. Te természetes uton estél teherbe? Nekünk csak lombik jöhet szóba. Reménykedhetem még természetes uton akkor! Jó babázást neked!
2011. jan. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, én is hasonló helyzetben vagyok mint te. Endom volt a terhességem elején is, a császár után mondta az orvos, hogy már nem látta a petefészkemen. Én úgy tudom, hogy ez akármikor kiújulhat.:( Reméljük, nem így lesz.
2011. jan. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Nekem a terhességgel egyidejűleg találtak cisztát. Sajnos héthetesen elvetéltem, utána a cisztát kivetettem és akkor derült ki, hogy endometriózisom van. Ezalatt a néhány hét alatt, amíg terhességem fent állt, a ciszta nem nőtt, nem is ment össze. A terhességem természetes úton jött létre. Szóval bízom benne, hogy másodszor is sikerül és akkor már meg tud születni a kisbabám.
2011. szept. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!