Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet terhességre utaló...

Ez lehet terhességre utaló jel, hogy hangulatingadozásaim vannak, fáradékonyság, kávé undor, savtúltengés és folytonos csuklás, hő emelkedés 35:9 ről 37 re, pár napot késik?

Figyelt kérdés
de folytam, nem eszek sokat, csak kívánom az ételeket, nagyon fehér vagyok, sokat kell aludnom, még az izzadságomnak is más szaga van, fura szagokat érzek amit más nem érez, mindig szex hiányom van és pisilés ingerem, a hajam gyorsabban zsírosodik, ak örmeim tördeznek pedig nem szoktak, a fogaim is, a szemem érzékenyebb a fényre
2011. jan. 15. 04:23
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
hetek óta csak sósat és a savanyút kiívánom, néha enyhén kesernyéset is mint a grapefruit, de csak a krémlevesek esnek jól, a joghurt, saláták, gyümölcslevek
2011. jan. 15. 04:24
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem ez bebabázódásnak tűnik... Teszt?
2011. jan. 15. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
egy teszt megmondja, drukkolok
2011. jan. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha rendbe vannak a hormonjaid akkor Tuti terhes vagy! Csinálj tesztet
2011. jan. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

nincsenek rendben

pco m van és agyalapi mirigy daganat

nem lett baba

2011. jan. 15. 10:49
 6/15 anonim ***** válasza:

a fogaid érzékenyek? úgy érted, hogy be vannak gyulladva, vagy fájnak?

Ez mind az agyalapi mirígytől van? És mit tudnak vele csinálni?

2011. jan. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ja, és ha kérdezhete, orrfolyást tüsszögést is okoz?
2011. jan. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

nem, csak töredeznek, mintha vitmainhiányom lenne, ahogy a körmeim is,

tüsszögést nem okoz, ez nem allergia

sztem hormonális okokból kell kiindulni

csak annyi h nekem van agyalapi mirigy daganatom is, mai befolyásolja a hormonokat, ugyanúgy mint a pajzsmirigy a mellékvesek érek és a petefészek is

és nekem pco m is van ami azt jelenti h tele van a petefészkem cisztával, és érett pete helyett tüszők keletkeznek, így ha nem szedném a fogazásgátlót, lehet akkor sem esnék teherbe könnyen

az agyalapi mirigy daganato kozhat állterhességet is, meg hangulatingadozást, cukorbetegséget, vérnyomás problémát, fogyhatok is, fáradákonyságot

2011. jan. 17. 12:58
 9/15 anonim ***** válasza:
Persze a hormonok is okozhatják, és kapsz rá valamit, hogy lehessen babád?
2011. jan. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

csak olyan fogamzásgátlót szedek, ami eltünteti a cisztákat

cypromix

ha szeretnék babát akkor abbahagyom

ha nem lehet babám, akkor laporoszkópos eljárást végeznek, meg gyógyszeres kezelés, műtét

2011. jan. 17. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!