Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet még HCG a szerveze...

Mitől lehet még HCG a szervezetemben terhességen kívül?

Figyelt kérdés
Vesebetegség,rosszindulatú ciszta,daganat kizárva,egészséges vagyok.8-9-10.dpo-n csináltam tesztet mind halvány pozitív,de nagyon halvány,nem szellemcsík,mindenhogy látszik,és sáv,csak mind a 3 egyforma,nem erősödött.Ha baba van,erősödnie kéne,nem?
2011. jan. 16. 11:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Csütörtökre nem várom,de holnap is csinálok a 11. dpo-n.Mitől lehet vajon?Miért nem erősödik????
2011. jan. 16. 12:00
 2/5 anonim ***** válasza:

egyformák voltak a tesztek? A hcg a szervezetben kétnaponta duplázódik úgy tudom. Már a 8. dpo-n pozit teszteltél? Gratulálok. Megírod a teszt nevét?

Ez lehetséges azért mert lehet nem egyforma tesztet használtál (van 10-es és 25-ös érzékenységű) meg lehet két 25-ös teszt között is pici eltérés.

2011. jan. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jezusom,hat annak orulj hogy egyaltalan pozitiv a teszted!!!meg az is csoda hogy latszik a 2-dik csik ilyen hamar,nem hogy meg csak csutortokre varod es mar pozitiv!!terhes vagy!!majd fog az erosodni ne agodj!!bar nekem lenne mar pozitiv,meg ha halvany is!!
2011. jan. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csak a nem vart napjatol kezdve duplazodi a hcg...holnap reggel ne tesztelj majd csak kedden es latni fogod hogy sokkal erosebb lesz a csik...nyugi en is igy voltam 4 napig teszteltem es nem erosodott de ott volt aztan megvartam a nem vart datumat es onnantol kezdve nagyon szep eros lett a csik
2011. jan. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,a tesztek egyformák,és 25-ös erősségűek.
2011. jan. 16. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!