Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hátfájás hanyadik napon...

A hátfájás hanyadik napon jelentkezett azoknál akik utánna pozitívat teszteltek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:
38%
A 8-9. hónapban, szülés előtt, a hatalmas pocaknak köszönhetően. Legközelebb az elfeküdt nyak okozta izomgörcsöket is terhességi jelként kérdezgetjük? :S
2009. febr. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pont ezért szerettem volna megtudni, hogy sokan lehet, hogy csak egy hosszabb elfeküdt éjszaka után érzik..., vagy ténylegesen napjában folyamatosan érzékelhető a fájdalom mondjuk peteérés után 5. naptól, mert sokan ezt jelölik terhességi jelnek.
2009. febr. 2. 10:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Terhességi jelet senki nem érezhet fizikailag (legfeljebb pszichésen) a pé utáni 5. napon, mert akkor még nem ágyazódott be a bébi. Ez a pé-től számolva kb a 8-12. napra esik.

A terhesség tüneteit a megemelkedett hcg-szint okozza, amely beágyazódáskor kezd termelődni és másfél naponta duplázódik a mennyisége.

A pozitív teszten kívül az is utalhat terhességre, ha nem esik le a hőd. Izomfájdalmakat nem okoz korai terhesség, egyéb szúrkákat egyesek éreznek beágyazódáskor- de nem a hátukban.

Remélem, segítettem a válaszommal, első vagyok.

2009. febr. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!