Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor jelentkezett nektek a...

Mikor jelentkezett nektek a beágyazódási vérzés?

Figyelt kérdés

Peteérés utáni 5. napon korai lenne?

Nekem akkor volt kis barnás maszatolásom azóta csak krémes folyásom van.


Sosem tapasztaltam még ilyet azért fura.


2011. aug. 1. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok, de nekem pl. NEM volt semmiféle beágyazódásos vérzésem, még egy icipici barna folt sem. Szóval nem feltétlenül jelentkezik ez mindenkinél.


Lehet, hogy nálad sem beágyazódás jele volt az a kis barnás maszatolás, de lehet, hogy igen.

2011. aug. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem feltétlen jelentkezik, de nekem még sosem volt semmilyen köztivérzésem ezért tűnt fel.
2011. aug. 1. 11:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem korai. Nekem igaz nem volt, de a barátnőmnek igen, neki pé után 8. napon volt egy-két barna pöttye!
2011. aug. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok: elvileg amúgy pé. után 7-10 nap körül van, akinek van.
2011. aug. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem mindenkinek jeletkezik...

nekem mindig akkor, mikor meg kellett volna jönnie...amolyan pecsétlő-SZERŰ, vagy annál is kevesebb, világos rózsaSZIN pár csepp...na egyből tudtam,h terhes vagyok...

2011. aug. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinél van, ez így van.

Mondjuk az utolsó válaszolónak az nem hiszem,hogy beágyazódási vérzés volt,hanem szimpla pecsételés, ami néhány nőnek van, ha babás,akkor is!

2011. aug. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!