Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor volt pé? Ha...

Szerintetek mikor volt pé? Ha jan.8-9-ét is figyelembe veszem, akkor előbbre teszi, de sztem nem jó itt sem. Csatolok görbét.

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 16. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Mi van?

Előbb tanulj már meg írni!

2011. jan. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem tudom mit nem értesz, tanulj meg értelmezni.
2011. jan. 16. 20:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sem értem, hogy mit nem értesz, teljesen érthető a kérdés.

De nem tudom, hogy mikor lehetett... talán a 10. napon? Kár, hogy nem mérted a 8. és 9. napon.

2011. jan. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi, én is a 10-re saccoltam, sajnos 1-jén nem sok értelme lett volna mérni, délután keltem, és másnap is úgy 10 tájban, ezért nem is mértem. amúgy ha a 8-9 napokat figyelembe veszi, akkor a 13. ciklusnapra teszi, a 17. már tuti nem jó.
2011. jan. 16. 21:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Jaj, tényleg, nem is figyeltem, hogy az elseje.

Hány napos egyébként a ciklusod?

Lehet, hogy tényleg 10. napon volt és azért esik most a hőd, mert meg fog jönni.

De drukkolok, hogy ne legyen igazam.

2011. jan. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!