Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan működik az ovuteszt?...

Hogyan működik az ovuteszt? Mit kell figyelembe venni? Mikor kell együtt lennünk?

Figyelt kérdés
Szombaton fogok először ovu tesztet csinálni, mert elvileg kedden lesz peteérésem.
2011. máj. 19. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ovutesztet egy normál 28 napos ciklusnál érdemes már a 8-9. napon elkezdeni. A lényeg,hogy mindig ugyanabban az időben csináld, ha tudod délután és előtte ne nagyon igyál ill. na nagyon pisilj. Ha a két csík ugyanolyan erős, ill. a tesztcsík erősebb, akkor pozitívnak számít. Ami az jelenti,hogy másnap hajnalban fog elvileg megrepedni a tüsződ (ez ugye nem 100%)! Tehát aznap, vagy másnap érdemes együtt lenni!
2011. máj. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem van egy leírásom ami szerint 28 napos ciklus esetén 11. naptól lehet kezdeni a tesztelést. Én akkor kezdtem,de aztán két napig nem teszteltem, és 14. napon volt teljesen pozitív. Utána való napon gyengébb, így éppen jókor sikerült tesztelni.
2011. máj. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!