Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3hete kesik,es a höemelkedesem...

3hete kesik,es a höemelkedesem azota folyamatosan 37-5. Terhességre utalo jel?

Figyelt kérdés
Volt valakinek ilyen a terhessége elso heteiben?Légyszives lányok segitsetek!!!
2009. febr. 2. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

én már régen csináltam volna egy tesztet!!!

Miért nem teszteltél???

én mikor terhes voltam 37.0-37.3 között ingadozott.

szerintem terhes vagy! Írj majd hogy mi lett!!!


8 és fél hós kisfiú anyukája

2009. febr. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad, hogy teszteltél-e már, 3 hét sok idő, ha normális a menszid, akkor így már 7 hetes babás lehetnél! Vagy jellemző, hogy akár heteket is késik?
2009. febr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az elöttem lévöhöz csinálj egy tesztet és máris többet tudsz !

Ki sem birnám eddig !

Nekem múl héten hétfőn nem jött meg pénteken és mai nap is + tesztem lett !

Ird meg mi lett neked ??? Szoritok neked, de szerintem babás vagy.A terhességre utaló jelek mindenkinél más én pl: éjszaka arra keltem fel, hogy éhes vagyok és ennem kell.De semmi más különös még nincs:))

2009. febr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gratulalok a kisfiadhoz.Csinaltam tesztet negativ lett mar uh-n is voltam,Hüvelyin,a doki fel perc alatt megvizsgált es teljes hanyagsággal közolte,még nem lát semmit,mellesleg az sem kifejezetten hatotta meg,h tele volt a vizholyagom.Nem érdeklik öket a következmények,ha pl nem szolnak én meg beveszek vmit lázra stb...
2009. febr. 2. 10:25
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen régebben késegetett,de a nögyogyászom már szabályozta,most pontosnak kellett volna lennie,de nem akarom mindenféle hülyeséggel zaklatni ezért is mentem más uh-s hoz,és ezért kérem a ti segitségeteket.
2009. febr. 2. 10:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj még egy tesztet! Mikor csináltad a negatívat? Hány napos késésnél?
2009. febr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!