Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás lenne? Október...

Beágyazódás lenne? Október 27-én jött meg, nov.3-ig tartott! Nov.5-től folyamatosan hőemelkedésem van. Aznap együtt is voltunk a párommal.

Figyelt kérdés
Ma pedig barnáztam!Nem szeretnék még kisbabát,tehát remélem,hogy ez nem a beágyazódás jele! Szerintetek??
2010. nov. 14. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jön meg, akkor tesztelj! Szerintem.
2010. nov. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az nem lehet,hogy ovulációm van és a miatt barnázok?! :S
2010. nov. 14. 20:19
 3/5 A kérdező kommentje:
Ma már vér is volt benne...Sőt este csak vér volt,semmi barna! Szerintetek?!
2010. nov. 16. 20:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy előbb jön meg?Van mikor nekem is 24,26,29 napokra jön meg pedig már szültem is és még mindig van mikor nagyon rendszertelen.Nem lehet hogy ez van nálad is még nem állt be rendesen?
2010. nov. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez lehet,mert már 6 napja tart és rendesen vérzek stb,szóval szerintem hamarabb megjött! :)
2010. nov. 20. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!