Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elég az óvszer és a megszakito...

Elég az óvszer és a megszakitott szeretkezés kombinációja?

Figyelt kérdés

A barátnőm 15 éves és január 8ikán szeretkeztünk másodszor, amikor én óvszert viseltem és mielött elmentem volna kivettem a hüvelyéből, utána pedig orgazmusa volt. Dec 22ikén csináltuk elöször és másnap meg is jött neki,tehát olyan jan 20ika körül kellene megjönnie neki. A gond viszont az, hogy mintha megnőttek volna a mellei, reggel fáradt és vagy 2szer volt hányingere is. Tehát mennyire jelei ezek a terhességnek, mert lehet hogy paranoiás vagyok miatta, de nagyon törödök vele sh nem akarnám, hogy abortuszt átéljent ezért is ügyeltünk különösképpen. A gumi nem hasadt el, nem vagyok biztos benne, de mintha a péniszem vagy 3-4szer odaérintettem volna a bugyijához még az elején, de nem hiszem, hogy nedves lett volna akkor. Mennyi az esélye hogy terhes? Vagy csak azért van ez, mert nővésben van?


Ha terhes, akkor az orvosok mennyire titoktartóak az abortusszal kapcsolatban, vagy mindenképp kell szólni a szülőknek?


2011. jan. 17. 16:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég körültekintőek voltatok, nincs miért aggódni. Mivel 15 éves bőven lehet fejlődésben, de akár a menstruációt is előre jelezheti a nagyobbnak látott, általában csak "puffadtabb" mell. Nyugodjon meg a barátnőd is, ha terhes lenne még akkor sem nagyon lehetne tünete (hányinger és társai).


Ha pedig (bár még egyszer mondom, szerintem nem terhes) abortuszra kerülne a sor azt nem lehetne eltitkolni, mert szülői beleegyezés kell hozzá.


Ha késne a menstruációja, akkor pedig csináljon tesztet.

2011. jan. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!