Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? A gond az,...

Lehetek terhes? A gond az, hogy szeretkezés közben a barátomról lecsúszott az óvszer, de csak félig, de én mégis félek. Amikor észrevettük, még nem ment el, csak az az előváladék. De tudtom szerint attól is meg lehet termékenyülni.

Figyelt kérdés
2008. okt. 20. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
csinálj egy tesztet, de legközelebb vigyázzatok.
2008. okt. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Így van, az előváladékban is vannak olyan spermák, amik megtermékenyíthetik a petesejtet.

Én is a tesztelést tudom Neked javasolni. Azonban attól is függ, hogy a mensitől számítva hányadik napon történt az aktus, mert vannak napok, amikor sokkal kisebb a teherbeesés valószínűsége.

Ha lehetőség van rá, próbálj meg fogamzásgátlót feliratni, bár ez a fertőzések ellen nem véd. Vagy még a pharmatex hüvelykúpot tudom neked javasolni.

Vigyázzatok magatokra és egymásra!

"Angel"

2008. okt. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!