Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCO - LH-FSH arány. Azt...

PCO - LH-FSH arány. Azt olvastam mindenhol, hogyha az LH magasabb akkor lehet pco. Eddig az összes eredményemen magasabb volt az LH. Hogy kell ezt az arányt kiszámítani? Az eredmények alapján valóban PCO-s lehetek? Valóban magas a tesztoszteron?

Figyelt kérdés

Ez a két vérvétel a ciklus második felében készült 4hónap külömbséggel. A 3-ik napi leleteket a dokim elhagyta.

LH:6,9 U/l

FSH: 4,0 /L

Tesztoszteron: 3,26

TSH:3,9



PM alulműködést diagnosztizáltak, euthyrox75-öt szedek, ami után ez az eredmény született:

LH: 6,9 U/l

FSH: 4,0 U/l

Tesztoszteron:2,90

TSH:1,7


Valóban van okom megilyedni, vagy a PM alulműködés csinálja ezt velem, és rendbe jövök?


Annyira nem híztam el, csak a pm betegség miatt szedtem fel egy pár kilót. Nem szőrösödöm, nem vagyok pattanásos sem nagyon (mensi előtt szokott egy kicsit). Ciklusom 32-36 közötti, hőmérőzöm, LH tesztelek, és elméletileg eddig mindig volt peteérésem.

Eddig már elveszítettem három kisbabát, és már nagyon szeretnék egy élőt is.

Köszönöm ha szántok rám egy kis időt.


2009. febr. 2. 14:47
 1/1 A kérdező kommentje:

Bocsánat, az euthyrox75 szedése utáni januári eredményem helyesen:(a 29-ik napi eredményeim, a mensi a 40-ik napon jött meg, a görbém szerint a pé 27-ik napon volt-(ha volt).

LH:6,2 U/l

FSH: 3,3 U/l

Progeszteron:8,1 nmol/l

Tesztoszteron:2,90 nmol/l

Prolaktinössz:254,50 mU/l

Ösztradiol: 98,27 pmol/l

2009. febr. 2. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!