Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

PCO - LH-FSH arány. Azt olvastam mindenhol, hogyha az LH magasabb akkor lehet pco. Eddig az összes eredményemen magasabb volt az LH. Hogy kell ezt az arányt kiszámítani? Az eredmények alapján valóban PCO-s lehetek? Valóban magas a tesztoszteron?

Ez a két vérvétel a ciklus második felében készült 4hónap külömbséggel. A 3-ik napi leleteket a dokim elhagyta.
LH:6,9 U/l
FSH: 4,0 /L
Tesztoszteron: 3,26
TSH:3,9

PM alulműködést diagnosztizáltak, euthyrox75-öt szedek, ami után ez az eredmény született:
LH: 6,9 U/l
FSH: 4,0 U/l
Tesztoszteron:2,90
TSH:1,7

Valóban van okom megilyedni, vagy a PM alulműködés csinálja ezt velem, és rendbe jövök?

Annyira nem híztam el, csak a pm betegség miatt szedtem fel egy pár kilót. Nem szőrösödöm, nem vagyok pattanásos sem nagyon (mensi előtt szokott egy kicsit). Ciklusom 32-36 közötti, hőmérőzöm, LH tesztelek, és elméletileg eddig mindig volt peteérésem.
Eddig már elveszítettem három kisbabát, és már nagyon szeretnék egy élőt is.
Köszönöm ha szántok rám egy kis időt.

2009-02-02 14:47  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
A kérdező kommentje:

Bocsánat, az euthyrox75 szedése utáni januári eredményem helyesen:(a 29-ik napi eredményeim, a mensi a 40-ik napon jött meg, a görbém szerint a pé 27-ik napon volt-(ha volt).
LH:6,2 U/l
FSH: 3,3 U/l
Progeszteron:8,1 nmol/l
Tesztoszteron:2,90 nmol/l
Prolaktinössz:254,50 mU/l
Ösztradiol: 98,27 pmol/l

# 1/1Időpont 2009-02-02 14:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Magas (11 es ) FSH hormon okozhat spontan vetelest? Az osszes tobbi eredmenyem ( TSH. Prolaktin, ostradiol, tesztoszteron, FT4, LH, inzulin ) jo, arra gondolok, hogy lehetett ez..
Tesztoszteron szintem magas? Mit ad rá a doki? Baba ügyön rajta vagyunk és nem jött meg januárban ezért kaptam gyógyszert, hogy megjöjjön és vérvételre kellett mennem a vérzés 3-5..
Mit javasoltok magas tesztoszteron szintre? (bővebben lent)
Magas a tesztoszteron szintem. Hogy lehet csökkenteni?
Magas a tesztoszteron szintem és lehet ezért nem sikerül teherbe esnem? Ez esetben mit szedjek ami segíthet . A válaszokat Köszönöm.
Magas tesztoszteron szinttel maradt közületek vki terhes?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu