Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt oylan aki több negatív...

Van itt oylan aki több negatív teszt mellett mégis babás volt? Miylen gyakran érdemes tesztelgetni, ha sokáig nem jön meg?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 3naponta csináltam a teszteket! Az orvos is azt mondja,hogy ha gyanítjuk,hogy terhesek vagyunk 2-3 naponta érdemes tesztelni,gyakrabban nem!
2011. jan. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az egyik terhességemnél egyszer sem mutatta ki a teszt, minden tünetem meg volt, végül is csak a bthc vérvételnél derült ki utána mentem uh-ra addig meg se nézett a doki, azt mondta beképzelem a tüneteket mert görcsösen akarom a gyereket. Kiderült van egy bizonyos dolog némelyik nő szervezetébe valamilyen antitest ami miatt nem mutatható ki vizeletből, de vérből igen.
2011. jan. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!