Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Feltettem a kepet a reggeli...

Feltettem a kepet a reggeli tesztemrol. Ez mar biztos pozitiv?

Figyelt kérdés
Tegnap en tettem fel a kerdest,hogy akarmikor tesztelhetek?Mivel eleg halvany lett penteken.Ma reggel viszont mikor teszteltem sokkal masabb lett.Erosebb:)Ime a kep. [link]
2011. jan. 19. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!!!!!!!!!Biztosan babát vársz!!!
2011. jan. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez természetesen erős +. Gratula kismami. Én vártam még egy hetet az erős + teszt után és csak akkor mentem dokihoz, és még akkor sem látott semmit. Rá 3 napra ott volt a kicsi pöttyöm, aki már fél éves. Úgyhogy nem muszály elkapkodni a dolgot, vigyázz magatokra, és boldog babavárást.
2011. jan. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia !!


Először is GRATULÁLOK !!!!!!!!!!!

Másodszor szerintem is bőven ráérsz,én a pozi teszt után 2 héttel mentem orvoshoz,és akkor is még csak a petezsák látszodott,utánna rá másfél-2 hétre látszodott a kis Manonk :-)))

Ő már 34 hetes Kisfiu Pocilako!!! :-)))

2011. jan. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez már komoly!!! Gratulálok! :-)))
2011. jan. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Eloszoris mindenkinek koszonom szepen a jokivansagokat:)Talaltam a neten kalkulatort,ami a menstruacio utolso napjatol kiszamitja,hogy hany hetes terhes vagy epp..En kb 5hetben vagyok....(ha minden igaz)Kb a 8ik hetben szeretnek dokihoz menni:),amikor mar lehet latni tobb dolgot.
2011. jan. 19. 08:05
 6/7 anonim ***** válasza:

nagyon gratulálok.ez egy jó erős teszt.én is kb 5 hetes voltam mikor csináltam annó,és az enyém is ilyen volt.

mégegyszer nagyon gratulálok.és boldog babavárást,gondtalan nyugodt terhességet kívánok.

2011. jan. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2011. jan. 19. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!