Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggeli első vizeletet gyűjtöt...

Reggeli első vizeletet gyűjtöttem, de csak később tesztelnék?

Figyelt kérdés
Nincsen itthon tesztcsíkom, csak délután vennék a Dm-ben, és gondoltam addig tárolnám a hűtőben a vizeletet. Szerintetek ez így megfelelő lesz, vagy így már nem működik jól? Azt néztem, hogy van benne egy csepp vér is, ez bezavarhat az eredménynél?
2011. okt. 24. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Erre én is nagyon kíváncs lennék,hogy a tárolt vizelet megfelelő e!?
2011. okt. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha terhes vagy akkor teljesen mindegy reggeli első vagy délutáni vizeletből nézed. Én biztos nem tárolgatnám
2011. okt. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

megfelelő. de nem kell hűtőbe tenni.

a hcg-t akkor is tartalmazza ha reggel kipisilod és este meg tesztelsz belőle, nem párolog el belőle :)

2011. okt. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A hűtőt azért gondoltam, mert anno, amikor a fiamnak a vizeletét vittem SZTK-ba, akkor megkérdezték hűtőben tároltam-e. Igaz, nem HcG-t néztek nála. :D
2011. okt. 24. 09:07
 5/8 anonim ***** válasza:
elég ha beteszed a spázjba.
2011. okt. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vegyél olyan tesztet amit a nap bármely szakában el lehet végezni.


A vizeletet meg jobb ha kiöntöd a hűtőből mert nem valószínű hogy reális eredményt fogsz kapni.


Én pl. mindkét gyerkőcömnél délután teszteltem, és teljesen erős pozitívakat teszteltem.

2011. okt. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok!

A reggeli első vizeletben a legmagasabb a hcg szint, mert az a legsűrűbb! És igen be kell tenni a hűtőbe mindenképpen! Szóval kedves kérdező, nyugodtam tesztelhetsz belőle, sokkal biztosabb eredményt fogsz kapni a reggeli behűtöttből, mint egy délutáni frissből!

2011. okt. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a véleményét!
2011. okt. 24. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!