Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babat akarok, de mensi elott...

Babat akarok, de mensi elott tobb napig barnazok. Szerintetek hormonproblemam van? Szedjek valami gyogyszer? Nem szeretnek megegyszer elvetelni.

Figyelt kérdés
Irjatok koszi
2011. jan. 19. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, barátcserjét szedtem 2 hónapig. Az első hónapban még védekeztünk, a 2. hónapban pedig már nem, és meg is fogant a babánk.
2011. jan. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is barátcserjét szedek, és már tapasztaltam változást. Én is babát szeretnék, egy hónapja szedem.
2011. jan. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is mindig barnázok viszont a hormonértékeim rendben vannak.
2011. jan. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen van hormonproblémád. De, ha szeretnél babát, akkor minél előbb vizsgáltasd ki magad, mármint nézesd meg a hormonokat, rendben vannak-e.
2011. jan. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is több napot barnáztam mensi előtt,de amiota barátcserjét(Premens)szedek ez megszünt.De azért dokihoz menjél el!
2011. jan. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Mindenkepp kivizsgaltatom magam,mert megegyszer nem akarok elvetelni.
2011. jan. 20. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!