Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetne mégegyszer? Bővebben...

Lehetne mégegyszer? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy 6 éves gyönyörű kislányunk aki inszeminációval fogant mivel én (apa) nem termelődik spermiuim. A kérdésem hogy szeretnénk kistestvért és lehet újra menni a Kaáliba? Debrecenben voltunk, nagyon meg voltunk elégedve és hála Istennek elsőre sikerült a beültetés. Ilyenkor már nincs támogatás vagy van még második gyereknél? Előre is köszönöm!
2011. márc. 23. 16:40
 1/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Valamilyen fura oknál fogva a TB nem támogatja az inszeminációt a Kaáli intézetekben. Csak a lombikot.

Amúgy 5 beavatkozást finanszíroz a TB. Függetlenül attól, hogy azok sikeresek voltak vagy sem.

2011. márc. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk az inszemináció max.5000ft-ba került,ez az összeg a gyógyszereket tartalmazta,de azt nem tudom hogy ez tb támogatott-e.Viszont a lombik 98000ft-ba került,és ez biztos hogy tb.támogatott.Mi nem a Kaáli-ban voltunk hanem a Pannon Reprodukciós Intézetben Tapolcán.5 lombikot támogat a tb.
2011. márc. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az elsőnek: nekünk támogatta a TB 2004-ben. A gyógyszerek illetve a szállítási ktg kb 60 ezer volt összesen, de a vizsgálatok ingyenesek voltak. Ez akkor azóta szűnt meg vajon? A lombik is csak donor spermával jöhet szóba:(
2011. márc. 23. 19:46
 4/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Lehet, hogy azóta szűnt meg, nem tudom. De nekünk 64ezer volt támogatás nélkül az inszem a Kaáliban két éve. A gyógyszerek nem kerültek sokba, mivel csak clostit, tüszőrepit és utrót kaptam. Tavaly a támogatott lombik ingyen, a hozzá tartozó szurik kb 70ezerbe kerültek nekem.

Nem lehet, hogy nektek sem a gyógyszerek kerültek anno annyiba?

2011. márc. 24. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem mert a Kaáliban csak a beültetés napján kellett a donor szállításért fizetni olyan 30 körül. Szerintem holnap elmegyünk és megkérdezzük mik a lehetőségek.
2011. márc. 24. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!