Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan anyuka vagy...

Van itt olyan anyuka vagy kismama aki mindig peteéréskor volt együtt a párjával mégsem jött hónapokig a baba és aztán minden segítség nélkül sikerült?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen,mondjuk nem minden peteereskor de igyekeztunk,volt jopar stimulaciom is,terminalt egyuttletek.

4ev utan spontan jott egy spontan szeretkezesbol,nem szamitotunk ra mert hosszuak a ciklusaim es nem gondoltuk hogy spontan peteeresem van akkor.

2011. jan. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi is hónapokig próbálkoztunk és nem sikerült,aztán úgy döntöttünk hogy egy pár hónapig szünetelünk és elkezdtünk használni hüvelytabit védekezésként.Egyszer úgy belemelegedtünk a dolgokba hogy elfelejtettem fölrakni és most 8 hetes terhes vagyok,hát volt nagy meglepi mikor a jézuska pozi tesztet hozott.Ja, és az első védekezős hónapban történt mindez.
2011. jan. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

igen!

3 évig minden hónapban reméltük,de nem sikerült,aztán minden kivizsgálás után összejött.

2011. jan. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok! Egy kis reményt adtatok!
2011. jan. 19. 16:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 4 hónapja kezdtük a babatervezést,és mivel nem vagyunk fiatalok,az orvosunk azonnal a tervezett,vagy időzített együttléteket ajánlotta,mert nálunk már a véletlenszerű együttlétek nem biztos hogy sikert hoznak.Így mi ovu-kor mindig együtt vagyunk többször is,de eddig még sajnos nem sikerült.Sem tervezett együttlétekből,sem pedig a spontánokból.2 hónapot kell még várnunk,utána megyünk spermavizsgálatra.Én fél éve hőmérőzök,ovutesztelek,ezek szerint nálam renben lenne minden,de csak fél évet várhatunk,mert mi 40 évesek vagyunk.Sajnos későn találtunk egymásra..De nagyon reménykedem,hogy segítség nélkül fog sikerülni nekünk is!

2011. jan. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Látod mi fiatalok vagyunk(már nem mintha ti még öregek lennétek:) mégsem jött még össze. Szerintem nem ezen múlik. Remélem sikerül mindkettőnknek hamarosan! Ha lesz időd majd írj ha sikerült.
2011. jan. 20. 10:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Ígérem,hogy írni fogok ha sikerült!

Neked is sok sikert kívánok!

2011. jan. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi egy évig próbálkoztunk, hőmérőzés, ovu teszt.... Aztán eldöntöttük, hogy a házfelújításra koncentrálunk, lazítunk: kinéztem egy saját lovat (amit elhoztam volna), állást szerettem volna változtatni (amit megkaptam volna), időpontom volt laparoszkópiára egy csütörtöki napra. Hétfőn pozitív lett a tesztem :) Vizsgáltassátok ki, nincs-e szervi baj, és lelkileg "engedd" el a témát, találj valamit, ami leköt, ne ez legyen minden gondolatod. Nekem sikerült.

18 hetes kismama

2012. jan. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekünk is sikerült most 6 hetes a kislányom! Nálam a pajzsmirigy volt a probléma egy hónap L-thyroxin után teherbe is estem.
2012. márc. 6. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!