Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baj van? A párommal megszakítá...

Baj van? A párommal megszakításosan szexelünk de úgy csináljuk h amíg el nem élvezek utána kiveszi majd saját kielégítéssel elégíti ki magát így szoktuk csak tisztázok h érthetőbb legyen decemberben volt 1 éve h szexuális életet élünk

Figyelt kérdés
December óta nem jön meg a menszeszem de folyásaim vannak akkor terhes lehetek vagy a folyás nem mentség. mindig is rakoncátlankodott a menszeszem ált úgy volt h 1 hónapban megjött másikban nem de július óta majdnem napra pontosan minden hónapban megvolt. szerintetek ciszta vagy mi.tudom vegyek terhességit de inkább kikérdezlek titeket írjatok
2011. jan. 19. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Így van,vegyél tesztet! Folyás terhesség alatt is van! A megszakításos védekezés nagyon nem megbízható!
2011. jan. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nos a párod előváladékában is vannak spermák, azok meg szépen "beléd távoznak", tehát lehetsz terhes.

Mivel nem szabályos a ciklusod, ezért itt senki meg nem fogja mondani, hogy tényleg az vagy-e. Csinálj egy tesztet, és kiderül.

2011. jan. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Így van, ez nem jó védekezési módszer. Így szerintem is csinálj egy tesztet minél hamarabb, mert lehetséges a teherbeesés.
2011. jan. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Van esély a terhességre, de igazság szerint elég kicsi.

Csinálj egy tesztet, akkor tuti kiderül. Attól is késhet a menzesz, hogy stresszel egy esetleges terhesség miatt...

2011. jan. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Igen nagyon sok a stressz...szinte minden nap többször is! sok vizsgám volt meg család gondok meg, hogy nem jön meg a menszesz....idegesítő...nem volt baj 1 évig sosem majd csak most bealakul?nem udom majd veszem a bátorságot és veszek tesztet...annyira nem akarom látni jajjj :S :( még egyszer köszönöm nektek!
2011. jan. 20. 10:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Majd írd meg az eredményt,kíváncsi vagyok!
2011. jan. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rendben meg írok! sokat gondolkozok rajta...eltelt azért egy idő és semmi tünet...pl rosszul lét vagy bármi
2011. jan. 21. 15:09
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy terhesség nem feltétlen jár rosszulléttel, én sem voltam rosszul. És nem mindig vannak tünetek.

Nem a teszt dönti el, hogy terhes vagy-e. Vagy nem vagy az vagy igen. Ellenben, ha terhes vagy és nem szeretnéd megtartani a babát, nehogy késő legyen. Ez akkor is érvényes, ha megtartod, akkor meg vizsgálatokra kell járnod.

Itt az oldalon senki nem fogja megmondani neked, hogy terhes vagy-e, mert lehetetlen. Csak háromféleképpen lehet megtudni, teszt, vérvétel vagy ultrahang. Másképpen nem derül ki.

2011. jan. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van valami fejlemény? Megjött,vagy pozitív teszt?
2011. jan. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na sziasztok :) bocsi h sokáá írok :) de legalább tudakozódtok....a lényeg h vettem tesztet és az mutatta h nem vagyok terhes...most sem jön /jött meg... cisztára gyanakszok! szal még egy tesztet veszek a biztonság kedvéért utána go dokii ..ennyit tudok csinálni semmi mást :)köszönöm mindenkinek nagyon rendesek voltatok!
2011. febr. 10. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!