Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjön rendesen a menszim,...

Megjön rendesen a menszim, igy is lehetek terhes?

Figyelt kérdés
5 hónapja voltam egy pasival nem védekeztünk, de azóta rendszeresen megjön. de már többen mondják hogy úgy nézek ki mint aki terhes, és néha rosszul is vagyok, hányingerem van és stb. Vegyek tesztet vagy ne ?! :S
2011. jan. 19. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
5hónap nagyon régen volt,már látszódia kellene a pocakodnak,a baba is mozgolódna! Vegyél tesztet,hogy megnyugtasd magad!Nagyon ritka,hogy valakinek megjön a vérzése terhesség alatt!
2011. jan. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vagy ne. :o)
2011. jan. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát éppen ez az h megszóltak érte h terhes vagyok-e mert nagyon úgy néz ki hiszen alulrol gömbölyödik :/

de fogalmam sincs mi lehet

2011. jan. 19. 19:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Akkor csinálj egy tesztet és kiderül! Írd meg az eredményt,nagyon kíváncsi vagyok!
2011. jan. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na megcsináltad a tesztet?
2011. jan. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Negatív lett! :)

megnyugodtam teljesen

2011. ápr. 4. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!