Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Decemberben hagytam abba a...

Decemberben hagytam abba a fogamzásgátlót, mert babót szeretnénk! A bogyó előtt nem volt rendszeres a menszim ... de amióta nem szedem azóta minden hónapban megjött. Először ugye rendesen, aztán 29 napra, majd 31-re, s most 28-ra. Ez így jó?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy örülhetek, hogy viszonylag rendesen megjön?
2009. márc. 12. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülhetsz bzony! Én mahjdnem 1 évig nem menstruáltam, miután abbahagytam!
2009. márc. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szintén így jártam. Ez jó hogy neked így megjön. Örülhetsz neki. Én azóta is gyógyszeren élek:(
2009. márc. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

A +-3 nap ingadozás nem vészes, főleg, hogy előtte sem volt rendszeres, ha jól értem.

Csak talán picit nehezebb lesz időzíteni az akciótokat :)

2009. márc. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, most úgy megnyugtattatok, hogy akkor oks minden! Milyen lüke az ember, nem? Valahol belül tudja, hogy jó ez így, de míg nem kap megerősítést, azért vannak kétségei!

Még egyszer köszönöm!

...

A bogyó előtt tényleg elég rendszertelen volt! Az utolsó évben 8-szor jött meg, előtte meg csak 6-szor! 2002 novemberétől szedtem, egészen most decemberig! Nem uazt végig, sszem két különbözőt!

...

Jajj lányok, úgy örülök! Komolyan, hiába nincs baba, de ez a pici dolog is rettenet jó érzés!

Szép estét nektek!

2009. márc. 12. 20:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normalis ahogy megjon, nekem mindig is igy jon meg. Olyan nincs, hogy valakinek ugyanazon a napon jonne meg mindig. Hiszen amikor tabletatt szed valaki, akkor is a 7 nap valamelyiken jon meg. Nincs konkret nap akkor se. Ez igy nagyon jo, csak ne aggodj, ne stresszelj, csak lazan!!!

Gyertyaallas:)

2009. márc. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:) Okés, meglesz! Már pont beszélgettem életem egy Szerelmével, hogy ő fog tartani majd ... :) ... nem mondta, hogy nem! :)
2009. márc. 12. 20:49
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm Neked is a bíztatást! :)
2009. márc. 12. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!